Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Pánové, prosím o doporučení, kde koupit kožené motooblečení a příadně jakou byste doporučili značku. Nějaký dobře zásobený obchod, kde je z čeho vybrat a vyzkoušet. Představa je nějakou koženou klasiku na chooper, ale bez třásniček a jinejch cingrlátek. Díky předem za tipy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, prosím o doporučení, kde koupit kožené motooblečení a příadně jakou byste doporučili značku. Nějaký dobře zásobený obchod, kde je z čeho vybrat a vyzkoušet. Představa je nějakou koženou klasiku na chooper, ale bez třásniček a jinejch cingrlátek. Díky předem za tipy.

Zkuz www.Bikerscrown.cz mají vcelku široký výběr i dost kamenejch obchodů!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, prosím o doporučení, kde koupit kožené motooblečení a příadně jakou byste doporučili značku. Nějaký dobře zásobený obchod, kde je z čeho vybrat a vyzkoušet. Představa je nějakou koženou klasiku na chooper, ale bez třásniček a jinejch cingrlátek. Díky předem za tipy.

Brixton v Praze

http://www.brixtonbest.cz/Kozene-bundy-moto-c1_0_1.htm?page=3&man=9

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Upraveno uživatelem matous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jagman

Potřebuju radu za dva tejdny jedu porpvé ven do Rakouska a asi by to chtělo navi ale jakou? Nechce se mi dávat 10 za navi co použijou jednou stačí něakej obal na autonavi?

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kup si slusnou mapu:) Neni nad to si dat pauzu na peknym miste a poradit se ,,nad kusem papiru´´ co a jak dal. A na protazeni z mesta Ti staci mobil. Mel jsem zumo a stejne jsem na nem cumel jen na nadmorskou vysku:). 

Jinak pouzij co mas, nebo kup levnyho garmina a nejakej obal. Funguje to dobre. Pokud pojedes na tom mega hd, tak ti za riditka stejne nekapne:) a kus kabliku dej na baterku, at mas dobijeni. Jak pises, nema cenu do toho prat penize, kdyz je to na jednou.

A kam razis? Ja vyrazim 5/7 do Tyrol a pak Itoska. Hlavne at klapne pocasi.

tl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počasí si nevybereme. Kdysi jsem jezdil jen když bylo hezky a pak jsem si uvědomil, že to jsem nemusel kupovat nejlepší cestovní enduro na světě...

Rakousko - navigace stačí autová, nejlépe ve voděodolném pouzdru. Má to mouchy, odcházejí konektory, není na to dobře vidět na slunci, ale když jde jen o jednou, dá se to vydržet. Kdysi jsem jezdil s motocyklovými GPS, pak to jednu sezónu vyřešil autovou+pouzdrem, za rok jsem se honem vrátil k dražšímu, ale kvalitnímu a komfortnímu řešení, ale tu sezónu jsem taky odjezdil v pohodě. Dlouhodobě, pokud není navigace zastavěná v autě, na motorce se víc jezdí a chce se ušetřit, je lepší kvalitní motorková co se dá použít i v autě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřebuju radu za dva tejdny jedu porpvé ven do Rakouska a asi by to chtělo navi ale jakou? Nechce se mi dávat 10 za navi co použijou jednou stačí něakej obal na autonavi?

 

Díky

Dobrá navigace je fakt pohodlná. Když ji nechceš kupovat, tak co takhle od někoho vypujčit?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jagman

TLD ano jedu na HD autonavi mam ale je hrozne velka takze stejne asi budu muset koupit neakou malou mapu beru de mi o to ze dnes ti navi najde bez problemu treba hotel a nerad bloudim po vecerech nekde apod beru to spis jako zalozni zarizeni jinak jedem taky tak neak 5-6-7 tak se nekde treba potkame :).

 

Ivan: jo cetl jsem ze ty moto navi fungujou bezvadne ale todle bude nejspis zas na dlouho posledni vejlet hold neni moc cas no :(.

 

Mitlak: pujcit by bylo fajn sle najdes nekoho kdo za neakou uplatu pujci? Ja kolem sebe nikoho nemam :(.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jagman, jasny rozumim. Zkus jeste kouknout co mas za moznosti s tim mobilem. Pokud to chces jako zalohu a na bookovani spani atd, tak je to pohoda. Presne takto to pouzivam ja. Kontrola, pozice, ceknout pocasi za kopcem a cca vzdalenosti. At se Ti vylet vydari.

tl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřebuju radu za dva tejdny jedu porpvé ven do Rakouska a asi by to chtělo navi ale jakou? Nechce se mi dávat 10 za navi co použijou jednou stačí něakej obal na autonavi?

 

Díky

 

Jezdím s Interphone F5 + navi v mobilu a používám jen hlasovou navigaci. Za jízdy rád čučím na cestu  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jezdím s Interphone F5 + navi v mobilu a používám jen hlasovou navigaci. Za jízdy rád čučím na cestu  :)

Nečučet za jízdy na blbosti je dobré, ale navigaci jen do sluchátek bych nemohl, GPS je pro mne zdrojem mnoha dalších informací, třeba rychlost - tachometr švindluje a kontroluji rychlost podle GPS. Nebo nalezení různých bodů (třeba benzínka...), změna trasy, přidání průjezdního bodu, objížďky a spousta dalších věcí jsou důvody, proč potřebuji GPS vidět a ovládat, rád mám věci pod kontrolou. Bezvadné, i když nenaviguji, je zobrazení silnice před sebou, někdy je z těch alpských zatáček už člověk tak zblblý, že je rád, jaká zatáčka, jak ostrá a zatočená, je před ním. A když nepotřebuji ani navigovat ani "závodit" v neznámých zatáčkách, přepnu to na obrazovku s velkým rychloměrem a pár dalšími informacemi. Kromě toho mám mapy rád. Aby mne nerozptylovalo přenášení pozornosti, mám GPS na RAM držáku, poměrně vysoko na levé straně řídítek. 

post-3283-0-51475900-1435217219_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Ivan Lelák
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně jak píšeš, vysoko a na levou ruku. Rozhodně to nejsou vyhozený kačky. Plus když mi někdo volá, zobrazí se mi velkým písmem volající, na SMS nemusíš lovit po kapsách tel, přečteš si je rovnou. BT s přilbou je supr, ale chce to při volání ubrat plyn, pod kilo blbě rozumím a to mám supertichou Šubrtku.

post-17198-0-56840500-1435219285_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...