Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Ahoj

 

Ma tu niekto skusenost s Mitas? konkretne ma zaujima skusenost s e07-e08 diky

Zkušenost mám a moc bych je nedoporučoval. Nejsou vyloženě špatný, jsou levný, ale nejezdilo se mi na nich dobře. Na jakou motorku je chceš dát a kam na nich budeš jezdit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dik, 

Mam TDM 900, jazdim, 90% cesty ale sem tam zajdem na polia a luky a lesne cesty. Chcel by som nieco s cim sa nemusim bat zajst do lesa ale aj na dialnice.

Hladam univerzal ktory podrzi v terene. 

 

 

Zkušenost mám a moc bych je nedoporučoval. Nejsou vyloženě špatný, jsou levný, ale nejezdilo se mi na nich dobře. Na jakou motorku je chceš dát a kam na nich budeš jezdit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mas na mysli ze neexistuje dual/enduro guma v tych rozmeroch? 

Ako pisem, polne cesty a pod...ziadny offroad tazky. len nech to smyka co najmenej napr na trave a pod.(je jasne ze to nie je enduro moto.)

Pozeral som nejakych chlapcov z malajzie na TDM mali obute (neoveril som) mitas a heidenau...

talk neviem, som technicky strateny.

 

Tak na TDM900 myslím neexistuje guma, která by tě jak píšeš podržela v terénu... V rozměrech 160/60ZR17 a 120/70ZR18 se pokud vím žádná enduroguma nedělá, ani ten MITAS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, v těch rozměrech žádná taková guma není. Na zadek by se ještě dalo zkousnout 150/70R17, tam výběr je, ale stejně bych to tam nedával. Na předek ale fakt není NIC. Rozměrově se blíží 120/80-18, ale bacha, jde VŽDY o zadní gumu, která má rozdílnou konstrukci i dezén od přední. Takže na ráfky to obuješ v pohodě, ale já bych to důrazně nedoporučoval. Jednak je to nelegální, což bych až tak neřešil, ale hlavně to zcela určitě pomrší jízdní vlastnosti tý motorky a to tak, že hodně.

 

Kup sportovně cestovní pneu, tam je výběr opravdu velkej a na polní cestu jezdi jen za sucha a máš klid:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ach jo, jsem bez motorky, velice nepříjemnej pocit, a to mě čeká 5 týdnů bez dítěte, neválí se vám doma něco funkčního v ceně kolem 60k?

Kamarad prodává bandita 650 po servise v pěkném stavu.
 
 
Pánové, nemáte někdo zkušenosti se zámkem koutouče s alarmem? Potřebuji neco na odplašeni když stojí motorka v garáži. Předem diky za tipy.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje zkušenost je, že i se zamknutým kotoučem to chlapci hoděj na korbu a jestli to píská neřešej. Takže si odplaš raději celou garáž. Já na pojišťovně Kooperativa protekl 250 kolíků. Dnes raději plnou pojistku neplatím, ale šetřím, až (snad už ne) se něco zvrtne. Za 5 let mě přes kilo stáli na pojistným a ještě přes kilotřicet mě na odhadu sundali. Odhady, posudky a znalce jsem cáloval ze svýho. Takže vlastně si zasloužíš jen to, co si dokážeš ubránit. Bez smajlíka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@xjr1 - Dik, mas teda tip na nieco z toho co spominas?

@Americkej - Vyzera ze to bude dalsi krok, kupil som moto na cestovanie, vybehol som s tym raz mimo cestu, a zachutilo.  Ta zmena potrebuje este nejaky cas, a na aktualnu idem kupovat gumy tak ci tak.

 

Moc to nepobírám, jestli chceš enduro, pošli cesťáka do světa a kup si enduro. Je toho všude mraky, je to rozumný řešení. Než jezdit na něčem, co Ti vlastně nesedí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@xjr1 - Dik, mas teda tip na nieco z toho co spominas?

@Americkej - Vyzera ze to bude dalsi krok, kupil som moto na cestovanie, vybehol som s tym raz mimo cestu, a zachutilo.  Ta zmena potrebuje este nejaky cas, a na aktualnu idem kupovat gumy tak ci tak.

Já mám rád Metzeler, doporučil bych Roadtec Z6, ty bývají za dobrou cenu a pokud si dobře pamatuju, bylo to i originální obutí na TDM. Nebo kdybys chtěl utratit maličko víc, tak Roadtec Z8, případně Pirelli Angel GT..

 

Jinak je to asi jedno, sporotovně-cestovní gumy má v sortimentu každej výrobce a nemyslím si, že by nějaký byly vyloženě špatný, takže bych vybíral podle ceny, případně dostupnosti, ten přední rozměr je trochu exot. Akorát bych se vyhnul Heidenau, jsou levný, ale já bych si to na svojí motorku nedal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...