Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Blam: Nic bych neplatil. Nic jsi neprovedl, žádný výjezd nebyl... Navíc, pokud budeš mít jinou SPZ, tak už vůbec ne.

 

Cyril: Čoveče, to je palubka jak v autobusu. :-) Kde ty kilometry nasbíráš? Já jsem rád, že párkrát vyvezu kluka v sajdě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cyril: Čoveče, to je palubka jak v autobusu. :-) Kde ty kilometry nasbíráš? Já jsem rád, že párkrát vyvezu kluka v sajdě...

To víš, trochu jsem to letos zase konečně rozjezdil. Na Elektře 5, na Crossbounu čtyři a na GéeSu zatím asi dva. Letos bych těch 12-15 k snad konečně zase mohl najet.    

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wanderer - Cyril je, na rozdíl od vyjížďkářů, skutečný motorkář...

Cyril - taky jsem měl v první chvíli chuť se zeptat, zda HD už dělá i auta...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo ta palubka je monstrózní. Aspoň tam něco vidím. Chybí mi tam ale teplota motoru. Radši bych oželel voltmeter. Tlak mazání je v jiné funkci, která se zobrazuje na tom velkém displeji. Ale teplota motoru ne. Asi by to hlásilo závadu, kdyby se motor začal přehřívat, ale pro klidnější svědomí, že motor netrápím ještě než se ohřeje, bych to bral. Těch "ale", je tam ještě pár, ale plusy převažují nad mínusy. A o to jde.  

Upraveno uživatelem Cyril
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mario - 5500 za půl roku není špatné. A "vyjížďkáři" nebyli myšleni ve zlém. Je fakt, že když jezdím do 10 tisíc km ročně a spíš kratší cesty, cítím, že mne to jezdecky neposouvá, letos byla naopak vydařená sezóna a s brambůrkou si rozumíme, to se pak člověk cítí jako součást stroje. Ale možná jsem jen kopyto, když potřebuju tolik kilometrů, abych nezakrněl...:-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam letosni sezonu neco pres 5000 km a na motorce jsem byl asi tak 5x:). 2x Alpy, 2x delsi vylet a nejaky motani kolem komina. Jsem zjistil, ze uz se me nejak nechce to treba odpo vyndavat a natocit 100km. Kdyz uz, tak poradnej vylet. Snad se pristi sezonu polepsim, resp, snad se letos jeste svezu:)

tl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám to stejně...

 

Ja mam letosni sezonu neco pres 5000 km a na motorce jsem byl asi tak 5x:). 2x Alpy, 2x delsi vylet a nejaky motani kolem komina. Jsem zjistil, ze uz se me nejak nechce to treba odpo vyndavat a natocit 100km. Kdyz uz, tak poradnej vylet. Snad se pristi sezonu polepsim, resp, snad se letos jeste svezu:)

tl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...