Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

To je naprosto v pořádku a rád si nechám poradit. Já na ty Alpiny slyšel od kámoše co jezdil cross, že na ně taky nedá dopustit, a doporučuje ty s tou vnitřní botkou, ale na ty foxy jsem teda taky neslyšel nic špatnýho zatím. :)  Sidi docela prej nic moc já mám takovej jednoduchej model na silnici a ty mám tak 8 let a pořád sou cajk, ale poslední roky už je nejezdím. Ty krosový nový modely, prej odpadávaj gumy a taková ta ochrana po docela krátký době. Ty Gearny jsou už pro ortodoxní a já budu spíš takovej vycházkouvej offrouďák :) . Ale tak jestli máte tip kde dobře pochystat Alpiny? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě ta bílá nevadí, ale čistě černou bych nechtěl, měl jsem ještě v záloze, že koupím reflexní oranžovou samolepku a udělat tam nějaký rychlý pruhy, ale asi to nechám takhle. Já na to moc nejsem na ty přezdívky, čísla, airburshe a ták, ale jako jasný, když by byla pěkně zvládnutá individuální úprava, tak proč ne, ale je to docela finančně náročnější a co sraní s tím je, a ušetřit čtvrtinu na helmě díky barvě, která mě stejně moc neoslnila si myslím, že není špatný :) .   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klobadysek,krasna guzzinka. Ten stitek by ji mohl sluset,ale tz zrcatka z koncu riditek podle me nee. Ty sou super na nejakym kaficku,z novejch masin jsou jeste ok treba na Thruxtonu. Ale na ty guzzine to bude divny. Ale kdyz se to libi Tobe,tak samo OK:)

Tl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě k tomu pár úpraviček (matný štítek, případně zrcátka do koncovek heftů etc) a bude ready na jaro.

 Parádní Breva, barva super. ty postraní zrcátka mám na grisu, zpočátku  mi tam vadily, chtěl jsem zpátky originál, ale prdim na to, jsou celkem praktické. Ještě tam měl borec koncovku, vypadala  celkem pěkně, ale rvalo to uši, tak šla dolů.

post-1922-0-78959100-1447577609_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za pochvaly. Rozhodoval mezí malou a velkou Brevou. Postavu bych na velkou sice měl, ale po tom co jsem je obě projel, měla dušička klid - 750 mi sedla jako p...l na hrnec. 1100 letěla jak raketa, ale manipulace se čtvrtunou mne odradila. 

 

Krásná, zítra bychom teoreticky mohli vyjet, jestli máš volno.

Čas by byl, ale čéče nevím jak ty, ale já vidím z okna sníh. To je na mne moc drsné.  Navíc ještě musím vyběhat papíry... 

Já to spíš vidím na vítání jara. :suicide_anim:

 

 Parádní Breva, barva super. ty postraní zrcátka mám na grisu, zpočátku  mi tam vadily, chtěl jsem zpátky originál, ale prdim na to, jsou celkem praktické. Ještě tam měl borec koncovku, vypadala  celkem pěkně, ale rvalo to uši, tak šla dolů.

S tím laufem ti věřím. Ale ten originální na Grisu je vzhledově mnohem hezčí. Jinak Griso to je pokoukáníčko. 

A teď si vem, že já tam mám koncovky dvě. Už s továrními je to rachot. :evil:

Upraveno uživatelem klobadysek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

 

 tady trochu naruším tu MG vlnu... :cheers:  To je aktuální fotka z dneška...Igorovi sníh nevadí. Motorka sedí, je dobře zatížená...R1100GS, r.v. 2000, najeto 330.000km. 

Když ta (ne)vidím ten tvůj stroj tak si říkám co mi to jenom připomíná?

 

post-670-0-46316500-1447590937_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dekuji jsem rozhodnut pro ni jen me zajímala osobní zkušenost a ne jen ty jsi mi to potvrdil ze jo :-)

Ahoj,

já mám Schuberth S2 a také na ni nedám dopustit, myslím, že koupí kterékoliv Schuberth nejde nic pokazit. Jezdím na Triumphu Sprint ST, takže něco mezi cestováním a občas rychlejším povozením a na to je ta přilba akorát. Vyklápěcí jsem raději nechtěl kvůli větší hmotnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

já mám Schuberth S2 a také na ni nedám dopustit, myslím, že koupí kterékoliv Schuberth nejde nic pokazit. Jezdím na Triumphu Sprint ST, takže něco mezi cestováním a občas rychlejším povozením a na to je ta přilba akorát. Vyklápěcí jsem raději nechtěl kvůli větší hmotnosti.

Ja mam Sportstera mam i J1 ale jaro podzim není úplně na otevřenou :-) tak proto hledám ten kompromis a bude to ta C3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...