Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Tak jsem si udělal radost. Rozmýšlel jsem mezi Gaerne Fastback a nebo Fox comp 5, je to podobná cenová hladina, ty Gaerne jsou o cca 6kil dražší. Vybíráno z netu (cena, fotka). Jako když jsem viděl ty Foxy na živo, tak jsem nevěřil, že za to chtěj takovou raketu, to je regulérní lepší kanada s přezkami bez jakýkoliv ochran krom chrániče na holeň a zmuchlal bys je v ruce. To Gaerne je uplně někde jinde a ochrana o několik levelů větší... 

 

edit: ty Foxy jsem měl v plánu jako první variantu, protože nevypadaj jako ortodoxní boty na cross a do budoucna mám v úmyslu pořídit místo KTM BMW GS 1100, takže jsem si říkal, že by vypadaly líp, ale ty Gaerny to cestování taky skousnou. :)  

post-26998-0-77351800-1455897106_thumb.jpg

post-26998-0-16739100-1455897114_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Strocek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník km.kmk

Tak jsem si udělal radost. Rozmýšlel jsem mezi Gaerne Fastback a nebo Fox comp 5, je to podobná cenová hladina, ty Gaerne jsou o cca 6kil dražší. Vybíráno z netu (cena, fotka). Jako když jsem viděl ty Foxy na živo, tak jsem nevěřil, že za to chtěj takovou raketu, to je regulérní lepší kanada s přezkami bez jakýkoliv ochran krom chrániče na holeň a zmuchlal bys je v ruce. To Gaerne je uplně někde jinde a ochrana o několik levelů větší...

 

edit: ty Foxy jsem měl v plánu jako první variantu, protože nevypadaj jako ortodoxní boty na cross a do budoucna mám v úmyslu pořídit místo KTM BMW GS 1100, takže jsem si říkal, že by vypadaly líp, ale ty Gaerny to cestování taky skousnou. :)

Hele jak se v tom řadí? Cítíš řadičku?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele jak se v tom řadí? Cítíš řadičku?

Já to projel zatim jenom jednou a neshledal jsem nic co by mě sralo a cit je na tom dobrej. Docela mě to překvapilo, že ač nevypadaj, tak jsou docela pohodlný a nic mě netlačilo i když jsem je fest přitáhnul. Je tam dobrá ta ochrana kotníku, která je na kloub, takže i když to přitáhneš, tak jde s chodidlem krásně pohybovat nahoru dolu. Ale jak říkám, projel jsem je jenom jednou. Co jsem dřív koukal i na fora, tak ty Gaerny lidi chválili. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes som videl taketo nieco od Aprilie. Vedel by som si predstavit ako prvu...600cm.,2003 . Len ten kryt maska sa mi az tak nepaci na 100%

Aprilia Pegaso 650,pokud je to rok 2003 tak je to stříkačka,lepší je karbec.Pro začátečníka dobrá motorka,sám sem jí chviličku měl :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Zajímavej počin, ale cena nesmysl...Vím, jak jede klasickej Diáč, tak by mě zajímalo, jak to cvičí s těma cca 180kg.. :)

 

BTW, včerejší XDiavel párty a představení biku...

post-14607-0-84625900-1456486363_thumb.jpg

post-14607-0-73452500-1456486370_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten Ferat2 a vůbec pro takovýhle stavby tady není v ČR trh, stejně jako pro eRko vod Nováka teda pardon Novague atd. Obecně tyhle stavby nemám rád a je to spíš pro pozéry a ty na tom stejně jezdit nebudou a je to skládačka ze všeho možnýho. Není nad klasickej sériovej motocykl s individuálníma doplňkama podle jezdce (laďák, říditka, sedlo, padáky atd..)  už jenom z toho důvodu, že vývojáři z velkých známých fabrik maj nějakou tradici, maj z čeho vařit, kde brát a co se týče klasickýho servisu, je to taky někde a kdyby si tohle někde složil, tak nevim... Mě tyhle snílci baví, že udělají něco co se ve finále může i povést a mega promo okolo toho. Jako vyloženě bych tu snahu nehanil, stejně tak i výsledný produkt, ale blázni si za to řeknou nesmysl a myslí si, že jim všichni utrahaj ruce, ale neutrhaj, ale to časem zjistí...

 

edit: zdá se mi to nebo se tvůrci nechali inspirovat u Jawa Bizon  :)

Upraveno uživatelem Strocek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to presne ta kategoria masiny ako individualne poladene GTR alebo nejaky vyzihany Cayenne s karbonovou haubnou. Proste pimp my bike. Zvacsovanie ftaka nikdy nebol lacny spas :)

 

inac Diavel som oslintaval, len tomu nieco chyba. Nevedel som ci to je malo skarede, alebo az moc. Alebo ta elektronicka palubka, neviem.. jazdit to musi ale fajne. 

 

Mne sa napr. paci husq. nuda 900r. tak nejako si predstavujem motorku na blbnutie.. este ze som na to moc velky a stary.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Husq. NUDA rozhodně nuda nebude, neotřelej design, dobrý komponenty, šlapat to bude....Stejně jako třeba Duke 690, to jsou prostě motorky na zlobení,to je jasný!

 

Diavel je zvláštní, o to víc XDiavel..Oboje motorka, která je relativně dlouhá, vzadu 240 pneu, výkonu na rozdávání, super brzdy, podvozek funguje skvěle, má to hromadu fičur....a pak to má stupačky předkoplý dopředu, X-ko tuplem...Já prostě nevim, co si o tom myslet, kam to zařadit...Fungovat to umí super, z kamaráda, kterej Diavela sedlá, to udělalo lepšího jezdce, ale prostě na tom člověk sedí jak v křesle v obejváku, já nevim.. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten Ferat2 a vůbec pro takovýhle stavby tady není v ČR trh, stejně jako pro eRko vod Nováka teda pardon Novague atd. Obecně tyhle stavby nemám rád a je to spíš pro pozéry a ty na tom stejně jezdit nebudou a je to skládačka ze všeho možnýho. Není nad klasickej sériovej motocykl s individuálníma doplňkama podle jezdce (laďák, říditka, sedlo, padáky atd..)  už jenom z toho důvodu, že vývojáři z velkých známých fabrik maj nějakou tradici, maj z čeho vařit, kde brát a co se týče klasickýho servisu, je to taky někde a kdyby si tohle někde složil, tak nevim..

Ta motorka byla v dnešním Blesku co se válel u nás v hospodě a přesně na tom co píšeš jsme se shodli všichni tři motorkáři u stolu !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to mě těší, že v tom nejsem sám  :). Každej kdo má na motorkách něco najeto, tak podle mě nemůže dojít k jinýmu názoru. Mě by spíš zajímalo, jako koho tohle napadne, že se do toho pustí. Buď nějakej zbohatlík co má prachy, ale motorkám moc nerozumí, tak jako pro 15 minut slávy (dotyčný čeká učitě víc :) ), protože sem přesvědčenej, že za půl roku o tom nikdo neuslyší nebo vzpomínáte si na FGR Midalu? A nebo fakt nějakej fanda do mašin, kterýho baví skládat a ukecal nějakýho investora, kterej o motorkách nic neví... Ale zase na druhou stranu autorům přeju ať motocykl šlape i prodejní úspěch o kterém teda pochybuju.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nerozumiem tomu negativizmu. Ako keby bolo nemoralne postavit 25 solo masin pre 25 pacientov co su v baliku a paci sa im to. Ved tu o noc ine nejde. Snad si nemyslite, ze vsetky tie Ferrari, Porsche, Lamba a Pagani vyhravaju po weekendoch LeMans driftom 300kmh..

 

Btw podla mna je cena v poriadku, len motorka je prilis tuctova a firma tazko neosobna. Potreba podojit balika v baliku z toho ziari na kilometer. Malo by to mat nejaky "personal signature".

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...