Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Chalpi nemate nejaky odkaz kde by som mohol nastudovat nastavenie tlmicov? Ide o to ze predchadzajuci majitel bol asi zavodnik alebo masochista a mal to nastavene do rezimu "vychutnaj si kazdu dieru". Predok ma na bandite len preload a ten som poladil tak, ze som si spocital pocet otacok a nastavil ho na presnu polovicu.... zlepsenie je vyrazne. Zadok bude ale tvrdsi oriesok, origo bandit ma tiez len preload, ale tu je zda sa namontovany nejaky tunning, (odhadom z R6) a to ma okrem preloadu spustu dalsich otocnikov.... nerad by som to rozsteloval uplne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svezl jsem se na gs I strade. Sel bych do duc. Je to jako cestovni,prerostlej motard,se slusnou ochranou pred vetrem.Moc pekny svezeni. A az pujdes z kafe,tak Ti neda takovou praci najit tu svoji motorku. Gs jede taky pekne. Me osobne se krome Rka baworaci libej tak do roku 99. Hnusny jsou obe:).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chcem kupovat nieco nove ist do DUCATI 1200 Multistrada alebo do BMW 1200GS?

rada nad zlato... :helpsmilie:

Pro jaké účely tu motorku chceš?

Upraveno uživatelem Ivan Lelák
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chcem kupovat nieco nove ist do DUCATI 1200 Multistrada alebo do BMW 1200GS?

rada nad zlato... :helpsmilie:

Nenech si radit od nikoho, kdo tyhle dvě motorky neměl a nezná tvoje skutečný potřeby, výšku, váhu a jezdecký zkušenosti. Zajdi si do BMW (SK nebo CZ) a potom  i k Ducati. Pokud budou mít skutečný zájem ti motorku prodat,  půjčí ti ji třeba na víkend. Já měl takhle půjčený CLkový 1200GS a nakonec jej nekoupil. Nesedlo mi tvrdým podvozkem a polohou sedla spolujezdce. Adventure je o dost lepší. Ale srovnání s Multistradou nemám, jel jsem na ní jednou asi 3 km, když s tím přijel známej. Žádnej určitej pocit jsem z ní ale neměl. Je to spousta peněz, určitě si ty motorky obě vyzkoušej a uvidíš. Držím palce. 

Ps. Já taky o5 rozšířil stáj....hyjéééé! 

Upraveno uživatelem Cyril
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale Micey... vždyť je to důležité - silnice nebo offroad, "sport" nebo turistika, sólo nebo dovolená ve dvou... Zrovna tahle velká cestovní endura jsou natolik univerzální, že umí všechno, něco ale lépe a něco hůř... Určitě jsi zkušený motorkář a chápeš to...

PS: I když trefa do "mého" stylu ježdění stejně není záruka, je třeba se s oběma svézt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...