Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

No ja som az donedavna jazdil v tom co som mal zrovna na ruke, ale odkedy ma jeblo tak berem radsej len quartzove primky a aj to len vtedy ked jazdim za nejakym ucelom napr do prace. Ak len jazdim, tak mi stacia hodinky na riaditkach, tie na ruke su pod rukavicou aj tak len na ostaru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši, nějaký názor na kawasaki w800? Jako třeba lacinější alternativa ke scramblerovi? Čet jsem na tu kawu vcelku dobré recenze. Trochu se bojím těch 37kw. Nicméně nová není zas o tolik levnější, než třeba bonneville.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obludnosti nosime vsak obaja :D

jj indiana aj on any sunday mam odpozerane, krasne filmy vsetko

 

 

Daj si radsej Najrychlejsieho Indiana :) Hopkins v tom bol fakt skvely. Aj cely film.

Hodinky strkam do vrecka, lebo potom sa ponahlam jak blb. Plus nosim obludnosti co nevojdu pod ziadnu normalnu bundu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CEGY, spis k Bonnevillovi. Moc peknej stroj, hlavne nejaka ty vyrocka. A skoro me prijde triumphovejsi jak sam triumph. Nebo jak to rict. Pokud Te to netahne vylozene k Triumphu, proc ne. Chybu rozhodne neudelas.

Ivane, dneska jsem se konecne trochu svezl na tech novejch pneu. Ty contiky jsou paradni:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši, nějaký názor na kawasaki w800? Jako třeba lacinější alternativa ke scramblerovi? Čet jsem na tu kawu vcelku dobré recenze. Trochu se bojím těch 37kw. Nicméně nová není zas o tolik levnější, než třeba bonneville.

mně to přijde strašně mrňavý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...