Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

http://www.motorkari.cz/motobazar/motorky/suzuki/suzuki-gsf-650s-bandit/suzuki-gsf-650s-bandit-25kw-tp-abs-1012414.html

 

co nieco takehoto, 25k v technicaku inak dospela, je zboku kus ozuzlana ale zas ktora neni a tento to aspon netaji :D   a hlavne ma ABS, to je za ten peniaz hodne velke plus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za ty prachy bych sel radsi do nejakeho typu nize:

 

http://www.tipmoto.com/motorky/yamaha/313839-fz-6-s-fazer-jak-nova-14-tis-km.html

http://www.tipmoto.com/motorky/honda/310958-cb-600-f-hornet.html

http://www.tipmoto.com/motorky/kawasaki/311493-z-750-s.html

http://www.motorkari.cz/motobazar/motorky/suzuki/suzuki-gsf-650s-bandit/suzuki-gsf-650s-bandit-25kw-tp-abs-1012414.html

 

co nieco takehoto, 25k v technicaku inak dospela, je zboku kus ozuzlana ale zas ktora neni a tento to aspon netaji :D   a hlavne ma ABS, to je za ten peniaz hodne velke plus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motorku vybírat spíš s origo lakem, jak je to jinak, tak to bylo složený, což tady nepopírá, ale nevíš jak to kdo opravil a pak to támle neni přišroubovaný, protože ten plast blbě svařili a támhle to odchlípává, pak nevíš jak to stříkli, jestli časem to nepopraská, neodloupne, jestli je lešení co drží masku dobře srovnaný (tudíž světlo aby svítilo tam kam mělo atd... Ten vejfuk vypadá na fotce jako když tam je proražená díra a to na mě moc dojem nedělá, majitele co to chce mít pěkný a rok jezdí s dírou ve vejfuku

 

Jo a všichni maj mašiny po holkách a po důchodcích a vlastně na nich bude jezdit jenom ten budoucí majitel...

 

To ten Hornet na mě působí lepší 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som siel hlavne po tom ABS, berte to tak ze naveky ju mat nebude, ak ho to chyti tak do roka bude robit velke papiere a vyberat inu,.... ale to ABS to je vec na nezaplatenie a v motorkach pod 100K sa malo vidi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky za tipy, ačkoliv jsou sice trochu přes studentský cenový limit (30-40-50k) ... postupně to narůstá, to je jak s hodinkama, hrůza.. :D

 

Pořád se nějak nemůžu ztotožnit s těmi 650 a vejš, připadne mi to na první moto tak nějak moc, ale asi je lepší zvolit tuto cestu než po roce měnit slabší...

 

Místní kolega mi doporučil, ať se porozhlédnu po Suzuki SW 600, bandit 600 a nebo hornet 600. Naopak mého favorita GS500E mi rozmluvil :/ Pokud by někoho napadlo něco dalšího v této cenové relaci tak sem s tím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Netvrdim, ze je to divocina, ale nejede to zle. A nikdo kdo na motorce nejezdi prileti do zakruty, skope to o dva dolu a muze bejt prusvih. Koukej na to ocima uplnyho zacatecnika. Jasne, kazdej si rika budu jezdit opatrne, nebudu tahat atd, ale vis jak...Pokud chce dva valce tak to uz radsi ten malej dvouval od kawy, nevim jak se to jmenuje tan model.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Netvrdim, ze je to divocina, ale nejede to zle. A nikdo kdo na motorce nejezdi prileti do zakruty, skope to o dva dolu a muze bejt prusvih. Koukej na to ocima uplnyho zacatecnika. Jasne, kazdej si rika budu jezdit opatrne, nebudu tahat atd, ale vis jak...Pokud chce dva valce tak to uz radsi ten malej dvouval od kawy, nevim jak se to jmenuje tan model.

Neblázni, rozbít hubu si můžeš i na kole. Zrovna SV je fakt hodně hodná motorka. Samozřejmě, že člověk musí mít rozum, ale to je s každou motorkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jagman

El Nano pokud si nejezdil tak si kup na zacatek neakou lehouckou 250-350 za par korun prezij sezonu a na podzim kup neco lepsiho bude lepsi cena a budes neco umet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

El Nano pokud si nejezdil tak si kup na zacatek neakou lehouckou 250-350 za par korun prezij sezonu a na podzim kup neco lepsiho bude lepsi cena a budes neco umet

Tak to teda neviem, napada ma CBF alebo este YBR inak to bude cina alebo nabrzdiaci veteran. To uz mi ta uskrtena 600 pride ako rozumnejsi napad s vyhladom na to ze by mu este sezonu dve vydrzala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty malorážky jsou kravina. Na těch motorkách se většinou hrozně šetří i na podvozku a brzdách. El Nano není žádněj špunt, takže potřebuje "dospělou" motorku. 600-650ccm je úplně OK, motorky jsou super ovladatelný, podvozky, brzdy apod. jsou už na slušný úrovni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takto se těžko radí. Je to hodně individuální, známí jezdil šlapačky a pak rovnou koupil funglovku suzuki gs1400 a hodne cestoval. Ma 165cm a sám nedokaže motorku ani zvednou ale je spokojený. Kamaraduv tatík si na důchod koupil horneta 600, jezdí výetní tempo a nemuže si ho vynachvalit. Až budes mit penize po kupe, vyber pár inzerátu a vyzkousej ruzne motorky (nekupuj první na kterou naraziš). Uz se vidis jak jezdis a pak prehlizis dulezite veci o stavu motocyklu (prolinajici vidlice, cerna brzdova kapalina, vytahanej retez atd) tohle vse te pak bude stat nervy a penize.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ále prdlajs, kup něco pořádnýho. Sedmikilo, litra, je to buřt. Nikdo za Tebe heftem neotočí. Lepší je se učit na co nejlepším kusu. Ty slabý křápy stejnak končej do roka v inzerci s prodělkem. 

V podstatě s tebou souhlasím, ale Nano psal něco o budgetu okolo 40k. To je zas lepší koupit "neatraktivní" šestikilo v cajku, než odrbanou litrovou vránu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám za sebou fajnovej několikadenní vejlet, tady stojim na hrázi rybníka Naděje poblíž Frahelže..

Tohle géeso jsem samozřejmě koupil na Chronomagu. Pěkně jsme se sžili. Je to jako když přídeš domů a natáhneš si ty svoje pohodlný tepláky :)

Zdar, rád vidím, že pořád dobře slouží;-)..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, Cýro, jenže já až teď zjišťuju, jak krásný je nekoukat se NĚKDY na svět ze sedla skrz výkladní skříň. A nejde jen o bzuky rozpláclé na plégru  místo na mně... Ty už jsi to zjistil a máš strojů víc, já na to pomalu přicházím... 

 Taktéž se opožděně připojím ke gratulaci, V-Max není pro každýho, rozhodně pozoruhodnej stroj. A v takhle hezkym stavu už se moc nevidí. Je to německá verze? Podle výfuků to vypadá na 100 koní, ale může klamat fotka..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V podstatě s tebou souhlasím, ale Nano psal něco o budgetu okolo 40k. To je zas lepší koupit "neatraktivní" šestikilo v cajku, než odrbanou litrovou vránu.

Rozpočet se pokaždý navyšuje, to je jak s hodinkama. Nikdo neřekne: "hele mám porychtovanou pajdu, ale potkal sem supr skůtra za třicet, beru ho". Chci říct, ať se neupíná k malý kubatuře jako samospasitelný. Prostě ať koupí co nejlepší kus, na jakej "dosáhne". Takový ty strašidla jak je motorka "divoká", no to se.u smíchy. Pokavaď má trochu srovnanou palici, tak si osedlá cokoliv. Jasně že má každej jinou náturu a potřeby, pak je to o hledání stylu. Ne každýmu musí sedět enduro, jinýmu čopry a tak dál. Já třeba miluju rychlý sport-tourery typu Káčkovej bawor. Ale nikomu je necpu. Teď se už pět let tejrám s okruhovkou, co mi nesedí. Protože je nejkrásnější, ale požitek z jízdy mi dá málokdy. Na kochačku nefunguje, musí se letět kláda aby bavila. Jenomže já jsem v kategorii "rychlocestování". Asi budu sebetejrač, nebo co.

Edit: Jo a za štyry pětky to budou stejně všechno střepy, krom těch skůtrů.

Upraveno uživatelem Americkej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...