Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

skor je skoda taku africku nadheru vozit len po asfalte.. na to veru nebola stvorena. aby kolega nedopadol ako typkovia co idu ako z bmw katalogov. najdrahsie handry, adventurne GSky a teren to nevidi cely zivot  :) musime ho tu spravne naformatovat  :)

 

ja som si dal vylet na Indianovi a musim uznat, za nakoniec sme si na seba zvykli. Clovek to pochopi az ked na tom sedi cely den. kazdopadne, ride by wire by mali zakazat, jak teraz striedam motorky tak zistujem co je to za nezmysel. Ked si niekto na toto zvykne a potom si sadne na nieco normalne, tak to musi mat tuhu stolicu tyzden.

 

trochu parady do vlakna

post-4112-0-16771400-1476663427_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neprisiel mi tazsi ako moja, tak odhadom dost pod 400kg. Ale oni vedia ako to tam nalozit aby to clovek necitil. Jazdi to v ramci svojej kategorie pekne, ma to fajny zvuk, velmi komfortne naladeny podvozok a ergonomiu, mne len vadil ten gumovy plyn a ze tam moc necitim predne koleso. Na to som si musel zvykat dlhsie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Paradni vylet, ale co si vzal za hodinky si nam jeste nerekl ;)

Neprisiel mi tazsi ako moja, tak odhadom dost pod 400kg. Ale oni vedia ako to tam nalozit aby to clovek necitil. Jazdi to v ramci svojej kategorie pekne, ma to fajny zvuk, velmi komfortne naladeny podvozok a ergonomiu, mne len vadil ten gumovy plyn a ze tam moc necitim predne koleso. Na to som si musel zvykat dlhsie.

Upraveno uživatelem blackhead
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

quote name="Geodet" post="1787207" timestamp="1476629129"]

Jo jo. Motorkáři se dělí na dvě skupiny. Ty co už to položili a ty druhý to čeká.

V autoskole jsem to před ctrnacti dny polozil tak, ze mam zlomene dve zebra a zhmozdeny snad cely vrsek tela, nicmene, autoškolu jsem i s timto v patek zdarne zvladl)

Takze snad to bylo první poradne polozeni ... (v 50 km rychlosti brzdeni na presnost)

Blahopřeju ke koupi, pro začátečníka fakt fajnové. Takovej skoro bych řekl až expediční stroj není sice můj šálek, ale technika to bude jistě dokonalá. To položení k tomuhle sportu patří - osobně jsem nepoznal nikoho, kdo by byl v kategorii "ještě ne". Ostatně máš tam ABS a i s tím automatem se budeš moci více soutřeďovat na stopu, tak snad ...

Jinak tě obdivuju, že to vydržíš až do jara, to bych nedal. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takto nás naťahujú a mučia. Ideme na kafe s rodinkou aj psom na Donovaloch hotel parádička teraska a vnútri pri recepcii Harley ako delo matná zelená s červenou hviezdou. Šťastný to Róbert - cedulka že už táto konkrétna nie je mání. Predýchal som a dnes v kĺude káva (náš úbohý Delonghi sa lieči ešte v záruke) v podniku v Ke a tam ďálšia vábnička.

 

Pointa príspevku. Je potrebné zakúpiť domov nejaku nescu aby sme sa vyhli predraženým snom do kelu.

 

Ano, proto je tu kategorie Café racer (kam tenhle scram taky patří). Jezdíš od kavárny ke kavárně a při tom si i zapózuješ...

 

post-670-0-95751500-1476729998_thumb.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, proto je tu kategorie Café racer (kam tenhle scram taky patří). Jezdíš od kavárny ke kavárně a při tom si i zapózuješ...

 

 

2560_3000.jpg

 

Vidíš to ma vobec nenapadlo aka sranda fakt. Naozaj škoda by bola tych scamblerov neprevetrať po terene keď to má také drapáky,ale to by ma vobec nebralo. Len fakt naživo móc pekné.

Upraveno uživatelem gerhard
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně žeru práce Filippa Barbacane z Oficine Rossopuro.  Ten kluk má prostě talent. Až budou zdroje, tak bych chtěl mít motorku od něho...

 

<iframe width="560" height="315" src="http://www.yout0ube.com/embed/ur6h9737c7o" frameborder="" allowfullscreen></iframe>
Upraveno uživatelem klobadysek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je to blbý, že je to zrovna v módě, a ještě navíc takovejch divnejch existencí, ale o takovýhle motorce sním přes dvacet let.

 

Edit: 

 

@Wanderer: Batoh nevozim, motorka je zábava pro jednoho.

Upraveno uživatelem Horhe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...