Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Pravda je ze jazdim hodne pianko a chcem len aby motorka bola velka a pohodlna nemusi byt vobec rychla na bandite sa malo kedy dostanem nad 6k otacok a nevadi mi to.... tuhle som skusal z hecu udrzat krok s nejakym fazerom, no ani hovno,... motorka by to asi dala ale ja som sa bal,..... takze "nejede" by asi nevadilo, mozno skor naopak.

Týjo na banditu začíná sranda až v 8000 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jee, Harley..Ja mel kdysi todlenc to..

krasavec :-)

ja jsem hledal něco po Monstru divoká holka trosku do města nic moc a jsem se jednou svezl a bylo rozhodnuto :-)

Ted hledám vejfuky co trochu mam zvuk a sousedi se neposerou o půl šesté ráno zas a i na delší jízdě to není moc příjemné aspoň pro me

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teraz myslis tu s lezatym stvorvalcom? tie sa mi vzdy pacili, aj ako to jazdilo. Rovno zober GT.. to je moja platonicka laska z tych poslednych oldskul bavorakov. Ale tych je menej bo boli drahe a ojazdene sa lahsie predaju kvoli lepsej vybave a komfortnejsiemu sedeniu. 

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslíš jako K motor ? nevím ty k nemají duši. Měl jsem K1200gt a vrátil jsem se zase k r1200 rt, motorka co má řadový 4 válec má u mne prostě menší emoční potenciál než zlaty vzduchem chlazený boxer. To K je letadlo a má plyn otevřeno zavřeno na moje cestování a jezdění po Praze nebylo vůbec dobrý. Ale na německou dálnici super 250 km/h a pohoda ale do města ne. Zlatý RT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, chtěl jsem se zeptat na zkušenosti s BMW 1100 GS / 1150 GS . Posledních 5 let jsem jezdil s Ducati monster 900, minulý týden šla z domu a chtěl bych pořídit BMW, boxer mne uchvátil. Moje představa je pohodlné cestování ve dvou s kufry, žádné divočení. Díky za názory a tipy Škaro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Škaro, nevím jaký máš rozpočet, ale zvážil bych něco novějšího. Je potřeba si uvědomit že 1150GS je cca 15 let stará motorka většinou s dost vysokým nájezdem. Abys nebyl nemile překvapen s případnými více náklady. Chce to při nákupu pečlivě vybírat, nejlépe s někým kdo se vyzná v GS.

Mám ji pár let a je to super univerzál.

Spoustu info najdeš na fóru www.bmwgs.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci se úplně vystřelit z peněz moje představa je cca + - 95 000.Chci aby motorka se mnou byla" delší dobu ". Moje představa cestování je 99% asfalt někdy lepší, někdy horší. Měla by mne pohodlně odvézt na jednodenní výlet, ale i týdenní trip kolem Baltu ve dvou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci se úplně vystřelit z peněz moje představa je cca + - 95 000.Chci aby motorka se mnou byla" delší dobu ". Moje představa cestování je 99% asfalt někdy lepší, někdy horší. Měla by mne pohodlně odvézt na jednodenní výlet, ale i týdenní trip kolem Baltu ve dvou.

Nad BMW taky uvazuju.Momentalne mam Transalpa a spokojenost.Tento rok jej asi jeste necham a uvidim,zatim mi plne vyhovuje,batoh nevozim,tak mi vykon staci,ale pokud bude dobra nabidka na Bavca tak jdu do nej :)

U Baltu se mozna potkame,mame jej v planu na zacatku cervence ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...