Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

S co rikate na tohle? Za me parada:

de94bddc5bfd065d132a67d84d8eb0ef.jpg

 

Kawasaki z900rs

Za mě nevím, jako klasické / retro motorky mě berou, ale tohle je tak na půl cesty - centrální tlumič, výfuk na jedné straně, příliš viditelný chladič (stačilo dát do černé a bylo by to o 50. Z druhé strany to zase taková paráda není - ale asi tisíc lidí - tisíc chutí. Já jsem stará konzerva.

 post-670-0-71935300-1517826524_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty kanistry jsou tam jako kufry? Mám ten projekt rozpracovanej už asi dva roky...

Ahoj, ano jsou to kufry normálně z 10l kanystrů, které jsou riznute ve třetině (na fotce gumový lem), panty a zavírání je z vojenských beden.

Jinak prej hodně dobře vypadají britské velké polní z 2.svetove

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, ano jsou to kufry normálně z 10l kanystrů, které jsou riznute ve třetině (na fotce gumový lem), panty a zavírání je z vojenských beden.

Jinak prej hodně dobře vypadají britské velké polní z 2.svetove

Jo, ok, dík. Chci to dát jen na jednu stranu, kde není vejfuk ale furt s tím nějak laboruju. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, ok, dík. Chci to dát jen na jednu stranu, kde není vejfuk ale furt s tím nějak laboruju. :D

Mě se to moc nelíbí, ale je to rize praktická věc a než klasické brašny, tak tohle je super. A když sebou švyhneš o zem při cestě z Tesca, tak nerozbijes plato vajec :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se to moc nelíbí, ale je to rize praktická věc a než klasické brašny, tak tohle je super. A když sebou švyhneš o zem při cestě z Tesca, tak nerozbijes plato vajec :-)

Hm, vono ve finále by bylo nejlepší asi todle.

https://www.hzmoto.cz/cz/e-shop/1495463/c85467-sady-sedlovych-tasek-a-nosicu/triumph-scrambler-06-15-nosic-a-brasna-na-levou-stranu-legend-gear-sw-motech-spanbchta1150920100-span.html?gclid=EAIaIQobChMI892Sx-qO2QIVEd0bCh34dQG6EAQYASABEgLy9_D_BwE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pravda, že ty kanystry dost vyčuhují...oproti brašně. Já jsem zastáncem batohu na zádech, kufry se mi nelíbí na žádné mašině Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

instant, pro me nejkrasnejsi naha Kawa je ZRX Eddie Lawson replika. Ta zadni kyvka je proste krasna:)

Je to nadherny stroj, bez debaty. Moj ultimatny UJM bike je zrx1200 DAEG, ten sa predaval tusim len JDM. Su z toho nadherne upravy, zagoogli upravu od AC Sanctuary. Paci sa mi ich oznacenie RCM (Real Complete Machine).. :)

 

Jako vsetky tie prdlatka co som kedy mal alebo jazdil su fasa, ale v kategorii benzinovych bajkov, dobre vymyslene a vyrobene japonske styri valce nic nenahradi.

post-4112-0-64154300-1517837853_thumb.jpg

post-4112-0-60953300-1517837869_thumb.jpg

post-4112-0-18985900-1517837894_thumb.jpg

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,



chtěl bych vás požádat o chvíli vašeho času. Koukněte na projekt mého známého na startovac.cz "Dobrodružství Dálného východu"
Nejen s vaší pomocí, by rád vytvořil film o výprávě na Dálný východ

Odkaz na startovac.cz
https://www.startovac.cz/projekty/dobrodruzstvi-dalneho-vychodu

Jeho předchozí dokument o cestě po Středním východě, dává tušit, že se máme na co těšit :-)
 

 


 

 

Upraveno uživatelem Shane001
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja tomu rozumiem, ale pytat si od ludi peniaze, to chce nejaky vyssi ciel nez len toto.. motorkovych aj inych cestopisov je plny youtube, mizernych aj vybornych. Ak maju ludia prispiet na nejaky konkretny, tak ich zaujima cim bude iny, alebo co zaujimave sa tym dosiahne. To co ja vidim ako problem jeho tvorby s peniazmi suvis nema.- remeselne je to dobre, trochu zbytocne sladke ale to uz je len moja osobna preferencia, rozhodne filmovat vie, ale k zaujimavosti to ma este daleko. To co tym videam chyba nekupi za peniaze. Potrebuje aby to bolo viac angazujuce pre divaka. Tie videa nemaju pribeh, nemaju catch, su to len take romanticke kolaze bez dejovej linie. Hovori ze su autenticke, ale on tam nazivo nepovie slovo, tvar ma tam sest sekund. Vylet nema ciel, nie je tam ziadna mapa, resp je ale v 12tej minute (!), rozpravanie v uvode videa je klise o spoznavani dalekych krajov.. Kua chlap tam stravil 7 tyzdnov - co zazil? podla videa najvacsie dobrodruzstvo bolo ze nedostal turkmenske viza... Proste toto ked zmeni, nepotrebuje prosit o prachy, ale dalsie video mu mozno nejake zarobi. Myslim si, ze vela ich aj tak nevyzbiera, nie ze by som mu to nezelal.

 

jeden priklad kde to angazovanie divaka funguje: 

 

 

just my 0.02$ 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...