Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

To je ovšem velká krasavice...

Jinak já na Bobině za víkend dal první tisícovku. Dojmy zůstávají velice pozitivní. Ale co musím vyzdvihnout, jde to za plynem hrozně moc dravě! A stejně to brzdí jako žádný jiný Harley, co jsem měl šanci jezdit. Je to fakt dračice.

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnesek byl moc fajn. Vstal jsem hodne brzo a vyrazil na dve hodky do lesa na biku. A pak okolo desate smer jih na moto, vzit Kacenu na chvilku ,,domu´´, do Rakous a vecer par piv a grill. Proste super:)

Ahoj není to náhodou zámeček v Českém Rudolci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky jako desetiletý jsem tam pobýval na pionýrském táboře ve Stálkově -skalním městečku a Český Rudolec jsme často navštěvovali. Jak se tak dívám, tak se nic zásadního se za 35 let na stavu nezměnilo. Jinak na motovýlety je to úžasný kraj světa.

Upraveno uživatelem skodna
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, moc se tam nedeje. Neni to sranda to financovat bych rekl. Ale je to moc pekne. Hned vedle je Kostelni Vydri, taky zajimave. A mas pravdu, uzasnej kraj, na cokoliv. A mala silnicka od Landstejna do Kunzaku pres Blato je taky pecka. Samej sterk, ale komu to vadi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Landštejn pamatuji ještě vstup zdarma. Dneska je to místo stankařů s cetkama z Číny a hranolkáři s klobásama. Lidi by autem nejraději vyjeli až do zříceniny. Prostě už to není ono. Jinak bych ještě pro toulky v tom kraji doporučil bývalé pohraniční opevnění u Slavonic. Je to několik řopíků oprávenych a vybavených dle tehdejší doby. Já to mám z Brna trochu z ruky, ale rád bych se tam ještě jednou podíval. No třeba mě tam Konopnica ještě doveze.

Upraveno uživatelem skodna
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mAra, to jsem na tom dost podobne:) Ja to vzal zase ,,dolu´´ na jih. Novohradky, kus Rakouskem a navrat zase pres Trebonsko, soustkama kolem rybniku. Pecka. V tech kopcich jsem byl uplne sam, az jsem se skoro bal :) Az v Rakousku byl trosku zivot.

 

 

post-26281-0-46737200-1523464922_thumb.jpg

post-26281-0-61844200-1523464933_thumb.jpg

post-26281-0-25243800-1523464949_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz som o vikende aj ja "odzimoval" (rozumej zotrel prach a namontoval baterky). Masiny to niesli celkom statocne, skuter naskocil ako keby som ho odstavil predvcerom a bandit sice tiez naskocil pomerne lahko, ale po pridani plynu chcipal...... vypustil som benzin a nalial novy, nechal kus povrcat a zatial sa zda ze cajk.

 

Inak po minulej sezone som nechal menit dosticky a uz to ma od vtedy nalietane tak 500km a stale si to trochu brzdi. Sadne si to este, alebo to mam zacat riesit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pekny stroj TLD ;)

 

mAra, to jsem na tom dost podobne:) Ja to vzal zase ,,dolu´´ na jih. Novohradky, kus Rakouskem a navrat zase pres Trebonsko, soustkama kolem rybniku. Pecka. V tech kopcich jsem byl uplne sam, az jsem se skoro bal :) Az v Rakousku byl trosku zivot.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Ne, ale uz take nemam motocykl. Tak tu nemam co kafrat, sorry.

Ja se ptal toho, co ses ptals ty, Murphy, na tu repu. Teda Baldica nebo noviiska. :D Ale pri ty prilezitosti sem se teda dozvedel pekny veci- ty nezeres repu??? Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pred casem jsem prisel kvuli hodinkam a zatim mam troje hodinky, dva noze, jedno pero a jednu motorku. Muzu tady chytit jeste neco jineho? Ale k motorce jsem tihl i bez chronomagu. Pomalu se ucim a je to super.

 

Řekl bych, že ještě hrozí ty kvéry...nebo alespoň u mně se to chytlo :-). 

 

Já se na motorku letos dostal zatím jednou...začaly mi zlobit klapky ve výfucích, takže zítra jsem objednaný na servis...to naštve, když je takhle hezky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...