Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Návštěvník km.kmk

 

To je teda pro mě motorka s emocema jak slepice na paprice.

Negativni? U me treba podle toho jestli je to vobrany nebo s drzatkem, taky kuze a omacka dokupy mi moc nesedi. A trosku to i smrdi,kdyz je ta slepice dost stara... Ale znam lidi co to milujou... Upraveno uživatelem km.kmk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakhame, to není překvapující, prostě strašně záleží na vkusu a úhlu pohledu. Třeba já nemůžu japonským motorkám přijít na chuť celkově (jakkoli mám rád japonská auta, hodinky a nože), zejména kapotované jsou hrozně "sterilní", ty sportovní pak vypadají jako nepřehledná změť rádoby akčních, ostrých úhlů - jako zvětšená hračka z kindrvejce :-) A taky obecně nemám rád čtyřválce - na motorku je to moc, na auto málo :-) Ale úplně chápu, že jsem v menšině...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guzzinky, patdesiat konove guzzinky, jak som len mohol opomenut. 120na zadna guma, hranate secko a hlavne cierny motor. Cierny motor, ten je najrychlejsi - to poznam podla tej mojej :)

 

UJM je fenomen. Ja to viem pochopit - bud to cloveka chyti alebo nie. Binarna zalezitost

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebo neco ve stajlu bosozoku, to je taky spravne  na palici :)

Na stranu druhou, ty ujm motorky vypadaj solidne klasicky, pokud se nekdo chce vozit do prace, na pohodu, pro rohliky, moc neresit a mit to na dlouho, tak je to cesta...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Letos jsem se k ní dostal poprvé :) tak jsem se podíval, co je kolem nového :)

 

Ještě jsem se nedostal k tomu, abych sundal ty samolepky :)

 

Jestli jste někdo z okolí HK, můžete mi sundat samolepky, nebo se ozvat a zkusíme naplánovat nějakou vyjížďku. Zatím si užívám ježdění sám :)efb9b7624ae3eb9d01027dc4c4948f9b.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Supermoto..!! Neřádíte někdo v Brně a okolí? KTM 690 SMC R 2017, jeden z posledních kusů - emise LC4 :( Poladěno - brzdič Brembo M50, přední brzdová pumpa Brembo RCS 15, svody a výfuk RP Tuning, otevřené sání, mapy na Akrapa, vypnuté ABS a spousta drobností..

post-8040-0-81704200-1524473909_thumb.jpg

Upraveno uživatelem 1190RC8
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...