Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Tak za poslední dva dny něco kolem osmi set km, mozoly na pravačce a rohlík od ucha k uchu... Ten motor je neskutečnej, ty koně, ten krouťák, toho se asi nikdy nenabažím. A brousit stupačky u takhle vysoké mašiny? Vůbec žádný problém. Tohle je čistá radost. Jen ten zvuk musím doladit... Arrow, Leo Vince nebo Akrap. Něco musí zhutnit ten sériový zvuk. Užívejte krásného počasí... ;-)

 

Odesláno z mého HTC One_M8 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc pekne. To by som bral na furt. Este aj ladvinka by si pochvalovala.

Ale by si neveril, ako sa na tom namakas. Jak je to nizke a dlhe, tak to musis furt klopit, a vzhladom na hmotnost a usporiadanie motora tomu treba dost pomahat. Ked z toho presadnem po weekende na burgmana, mam pocit ze to nic nevazi, ma to maly elektromotor a v prvej zakrute idem hodit drzku bez priciny, len tak zo zvyku :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tuhle jste si tu dělali prdel z kolegy, co si na Vespě fotil selfíčka. O víkendu jsem viděl vyšší level. Cestou na Pomezní Boudy nás dojela a zastavila parta maníků na HD. Chlapi středních let, některý i starší. Když se objevily selfie tyče, tak jsem si říkal, že kombinace selfie a Vespy je ještě zlatá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jezdit je snad lepší mimo víkend? motorkovejch lidí na silnicích hrozně přibylo, mezi nima mrak jitrnic, co neví, co s tím..zvlášť na 330kilovejch motorkách. a kolařů o víkendu co je, a "víkendových" řidičů aut..to snad raději jezdit okruhy..? :))

post-8040-0-63510800-1525255770_thumb.jpg

post-8040-0-54704300-1525255805_thumb.jpg

post-8040-0-58390100-1525255915_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jezdit je snad lepší mimo víkend? motorkovejch lidí na silnicích hrozně přibylo, mezi nima mrak jitrnic, co neví, co s tím..zvlášť na 330kilovejch motorkách. a kolařů o víkendu co je, a "víkendových" řidičů aut..to snad raději jezdit okruhy..? :))

Mutanty? ;-)

 

Odesláno z mého HTC One_M8 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1190RC8, hele, ja za so+ne udelal skoro 1000kilaku, cca pulku v rakousku teda a provoz skoro zadnej, nepocitam li ty prejezdy po hlavnich tazich. A souhlas s tema 330kg, potkal jsem jich bandicku a v zatacce jim ve svem pruhu vlaly akorat trasne :)

 

post-26281-0-61904800-1525259903_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

instant, ja mel zrovna pech na nejaky ,,kovboje´´, ale dementi jezdi na ruznejch strojich, min tejden borecek asi 150 pres dedinu na ss a v zatackach jel jak nemehlo :) A ke klimu, mam dva kamose, jeden jezdi starou afru, porad nekde v lufte v Asii, Africe a ja nevim kde jeste, ma asi 10let stare hadry od Hubika... a druhej zanovni cestovni enduro, nejdal byl asi tak ve Strakonicich a vysvetloval, ze ten klim za asi sedm petek co poridil, umi uplne vsechno a jak muze nekdo jezdit neco jineho:) Jako hadry krasny, to jo, zpracovani taky, ale ta cena je strasna a stejne si myslim, ze to sije stejna cinska fabrika jako vse ostatni :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak pridam aj ja jednu vikendovu :)

vela offroadu takze fotit sa nedalo ale tu jedna z povinnej kavicky

V poslednej dobe sa mi tieto velke ktm zacinaju zase pacit.. mal som take obdobie cca v r2006-7, ale rozchodil som to. Ale teraz je to zase tu. Akurat uz neviem, naco by mi to bolo :) ale ma to gule, no. Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SER je na cestu zbytocna, len sa divas kde odbocit, ta adventure je dost pouzitelna aj v terene aj na cestu. 

(samozrejme vsetko je o jazdcovi, ja som mal za spolocnika dost vyjazdeneho chalana a riadne ma vytrenoval a to aj v lese :) takze za mna riadny univerzal, a ono, previezt sa po rovnej polnacke 90-100 je tiez pekny zazitok) 

zalezi co od moto chces

 

V poslednej dobe sa mi tieto velke ktm zacinaju zase pacit.. mal som take obdobie cca v r2006-7, ale rozchodil som to. Ale teraz je to zase tu. Akurat uz neviem, naco by mi to bolo :) ale ma to gule, no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co s tym ma burgman?? Asi si nepochopil pointu..

Však jsi psal, že Burgman pobije leckteré velké motorky... Tak si musím hodně hlídat zrcátka. ;-) Protože jsem ten adventurista v Klim pyžamu... :-D Mmch, už jsem měl za ta léta spoustu oblečení, ale letos jsem rozbil prasátko a koupil Klim a s čistým svědomím - je to to nejlepší, co jsem kdy měl na sobě... Porovnávám třeba s PSI, Revit, Olympia, Pharao, Büse aj.

 

Odesláno z mého HTC One_M8 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo Dunlop Mutant, měl jsem je na "zimu", ale nic sem na nich nenajezdil. Tak se v tomto počasí, měkule, při hranách žuchlají. Ale potřebuju je dojet.

 

Ty třásně, se jim třepaly tak leda od vibrací.. Já sem si zkusil s jakýmsi pošukem na HD Dyna Glide..? Na cca 10 km jsem ho musel dvakrát předjet, jak z toho rychlostí málem padal.. Asi se trochu lekl, protože měl na plný pecky puštěnej jakejsi kolotočářskej přehrávač, zpětný zrcátka téměř žádný. Mával, mával, měl jsem za to, že něco potřebuje, tak sem mu zastavil, počkal.. No to sem si vyslechl, "proč ho předjíždím", "proč že nejezdím normálně" a těch "debilů" co padlo.. To zpříjemní odpoledne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...