Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Sureshot, 990ka byla bozi, ale taky prvni motorka, kterou jsem nenavidel, mel jsem asi patecni kus...

spesl, hele, v cem je to o tolik lepsi, ze si clovek ospravedlni tu cenu ? Kalhoty mam ktm, asi 12let, delal to pro ne tenkrat tusim Revit, bundu Dainese asi 13let, kozene kombo Dainese od roku 02 a vse porad funguje a nemam potrebu menit. Bunda uz neni 100% vodeodolna, promoci se predlokti a ramena, ale to bude vekem. Kalhoty kdyz dam tu vlozku proti vode drzej porad. Co nabidne kllim navic? Ja mel od nich rukavice, Dakar, parada, ale rosekal jsem je driv jak mx foxy za pul ceny. 

post-26281-0-05929400-1525261391_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Haha, ano, oni to vyrabaju asi vsetko len v piatok

ale zas, priznaj, ak sa ti to podari nastartovat, stoji to zato :D

 

 

Sureshot, 990ka byla bozi, ale taky prvni motorka, kterou jsem nenavidel, mel jsem asi patecni kus...

spesl, hele, v cem je to o tolik lepsi, ze si clovek ospravedlni tu cenu ? Kalhoty mam ktm, asi 12let, delal to pro ne tenkrat tusim Revit, bundu Dainese asi 13let, kozene kombo Dainese od roku 02 a vse porad funguje a nemam potrebu menit. Bunda uz neni 100% vodeodolna, promoci se predlokti a ramena, ale to bude vekem. Kalhoty kdyz dam tu vlozku proti vode drzej porad. Co nabidne kllim navic? Ja mel od nich rukavice, Dakar, parada, ale rosekal jsem je driv jak mx foxy za pul ceny. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi tak:) Ja se 2-3x vracel na ,,pul plynu´´ ze ,,sveta´´, ona nad 5tis nedobijela..., jeste ze se dala tak pekne a bez prace natocit kabelama :) Diagnostika vzdy hlasila vse OK, rakusaci davali ruce pryc..., 2 roky stara motorka, me tenkrat bylo strasne :) Pak se prislo na to, ze byl spatne vedenej kabel svazek, drel o krk rizeni a kostril...dalo se to dohromady, ale ja ji uz neveril, tak sla:) No a ted, kdyz jsem kupoval motorku, tak jsem zjistil, ze v dane kategorii je zase jen KTM :) Snad budu mit vetsi stesti :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Drzim palce, presne ako pises, strata dovery k motorke boli velmi :)

ja cakam ci mi skor odide vodna pumpa, cerpadlo alebo spojkovy valcek :) kedze o tychto detskych chorobach sa vie a stanu sa skoro vzdy

 

Asi tak:) Ja se 2-3x vracel na ,,pul plynu´´ ze ,,sveta´´, ona nad 5tis nedobijela..., jeste ze se dala tak pekne a bez prace natocit kabelama :) Diagnostika vzdy hlasila vse OK, rakusaci davali ruce pryc..., 2 roky stara motorka, me tenkrat bylo strasne :) Pak se prislo na to, ze byl spatne vedenej kabel svazek, drel o krk rizeni a kostril...dalo se to dohromady, ale ja ji uz neveril, tak sla:) No a ted, kdyz jsem kupoval motorku, tak jsem zjistil, ze v dane kategorii je zase jen KTM :) Snad budu mit vetsi stesti :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo Dunlop Mutant, měl jsem je na "zimu", ale nic sem na nich nenajezdil. Tak se v tomto počasí, měkule, při hranách žuchlají. Ale potřebuju je dojet.

 

Ty třásně, se jim třepaly tak leda od vibrací.. Já sem si zkusil s jakýmsi pošukem na HD Dyna Glide..? Na cca 10 km jsem ho musel dvakrát předjet, jak z toho rychlostí málem padal.. Asi se trochu lekl, protože měl na plný pecky puštěnej jakejsi kolotočářskej přehrávač, zpětný zrcátka téměř žádný. Mával, mával, měl jsem za to, že něco potřebuje, tak sem mu zastavil, počkal.. No to sem si vyslechl, "proč ho předjíždím", "proč že nejezdím normálně" a těch "debilů" co padlo.. To zpříjemní odpoledne.

 

tak pokial sa ta na RC8ke drzal plesaty tlstoch na dyne celych 10km, z toho 2x si mu cumel na zadok, asi by som to tu moc nerozmazaval.. jako cisto kolegialne a bez zlomyselnosti :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Drzim palce, presne ako pises, strata dovery k motorke boli velmi :)

ja cakam ci mi skor odide vodna pumpa, cerpadlo alebo spojkovy valcek :) kedze o tychto detskych chorobach sa vie a stanu sa skoro vzdy

 

no kolega v praci akurat taku mal a tiez mi ozrejmil co ta skratka znamena, tak som to vzdal.. :) niekedy je mozno lepsie, ked ta naklonnost zostane platonicka - aj u ludi aj u masin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano ano :) tych skratiek je viac a kazda je vystizna.

Vsak nemam to na cely zivot a ako fajn pobluznenie je to vyborne! Ked na tom uz ides, vsetko je odpustene.

 

no kolega v praci akurat taku mal a tiez mi ozrejmil co ta skratka znamena, tak som to vzdal.. :) niekedy je mozno lepsie, ked ta naklonnost zostane platonicka - aj u ludi aj u masin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak pokial sa ta na RC8ke drzal plesaty tlstoch na dyne celych 10km, z toho 2x si mu cumel na zadok, asi by som to tu moc nerozmazaval.. jako cisto kolegialne a bez zlomyselnosti :)

předjel sem, po pár km zastavil abych si cosi, minul mě, po pár km sem ho zase předjel a on začal s máváním..možná mi hrozil..? byl daleko :) na 690ccm jednoválci. kdyby to byl aspoň "lunetik", jako všichni normální borci, to bysme si možná rozuměli.. Upraveno uživatelem 1190RC8
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som mal posledny rok pre-roadster, kde neboli urobene ziadne fabricke zvolavacky, nic, ale po par tyzdnoch na rocket fore som si kupil momentovy kluc a urobil som to vsetko v garazi. odvtedy ziadny problem. skor som narazal na to, ze je to cruiser a tam vzdy nieco vesas, jak na vianocny stromcek. alebo teda "chopujes", reverzne. ale bavi ma to, zeny mi daju pokoj a pes vidi ze sa fakt nejdeme hrat, tak pomaha. zboznuje pracu. dokaze sa na nu pozerat cele hodiny :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaj tak, som sa nechal uniest tvojim nickom, tak to potom nic.. senzacia sa nekona :) Kazdopadne, zi a nechaj zit, to je univerzalne pravidlo. Kazdy sme nejaky druh kokota, bez ohladu na motorku.

Souhlasím s Tebou. Nicméně překvapilo mě to a znechutilo..i v mým věku, kdy už bych měl být zvyklej na ledasco..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sureshot, 990ka byla bozi, ale taky prvni motorka, kterou jsem nenavidel, mel jsem asi patecni kus...

spesl, hele, v cem je to o tolik lepsi, ze si clovek ospravedlni tu cenu ? Kalhoty mam ktm, asi 12let, delal to pro ne tenkrat tusim Revit, bundu Dainese asi 13let, kozene kombo Dainese od roku 02 a vse porad funguje a nemam potrebu menit. Bunda uz neni 100% vodeodolna, promoci se predlokti a ramena, ale to bude vekem. Kalhoty kdyz dam tu vlozku proti vode drzej porad. Co nabidne kllim navic? Ja mel od nich rukavice, Dakar, parada, ale rosekal jsem je driv jak mx foxy za pul ceny. 

 

Já jezdil fakt v několika motohadrech, Revit Sand, Olympia X-Moto atd. Jenže pořád to nebylo ono, tu neseděl střih úplně ideálně, tu blbě větralo, tu něco nefungovalo úplně dobře atd.

To víš, že jsem se bránil tomu, koupit hadry za 36tis., ale nakonec jsem si je vyzkoušel a zjistil, že perfektně sedí, mají bezkonkurenční integrovanou ochranu (stejně ale pořád preferuji Acerbis Koertu na expediční ježdění), skvěle větrají a hlavně - Gore Tex je prostě bez kompromisu. Už mne nebavilo pořád tahat nemoky. Takhle jedu, hadry krásně sedí, ani o nich nevím, otevřené všechny větrací zipy, krásně to luftuje a pokud přijde přeháňka jako třeba teď v pondělí, jen za jízdy zapnu zipy a jedu dál, úplně v suchu a pohodě. Zatím fakt spokojenost a je mi vcelku jedno, kdo si o mne co myslí, jestli jsem pro někoho adventurista v pyžamu... Uvidím, jak to bude s životností, ale Klim dává doživotní záruku, opravy zdarma, takže to by mohlo být plusem k dobru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...