Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Dakujem Vam vsetkym,

 

To Klobadysek : Dik, postupne vsetko prikupim a vratim pozicane veci

 

To Mara: Jasne , dam Ti echo ak by sla pa.

 

Este ju podiagnostikuju v Ke BMW ci je to dobry deal .

Upraveno uživatelem gerhard
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes nám skončila společná dovolená, tak jsem se hned šel projet... Dneska jsem ji tedy odstrojil, sundal plexi, zadek, a dal jsem i origo sedlo... Ať to trošku vypadá :-)

 

Edit: A snad už příští týden sem dám foto Jekill a hyde výfuků...

post-13450-0-92066800-1534610958_thumb.jpeg

post-13450-0-57588500-1534610968_thumb.jpeg

post-13450-0-58618500-1534610981_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem v muzeu Járy Cimrmana v Příchově (hostinec u čápa vřele nedoporučuji) a hned jsem si vzpomněl na Ivana a jeho BMW C1.d9a88ea858db226a31dd64ca7e70fa56.jpg

Jsou to Příchovice, ne Příchov... ;-)

A v hospodě U čápa jsem byl minulý týden a všechno bylo v pohodě, za sebe naopak vřele doporučuji... Jak domácí pivo, tak jídlo. My tam občas jezdíme a vždy spokojenost. Co jsi měl za problém?

 

Odesláno z mého HTC One_M8 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou to Příchovice, ne Příchov... ;-)

A v hospodě U čápa jsem byl minulý týden a všechno bylo v pohodě, za sebe naopak vřele doporučuji... Jak domácí pivo, tak jídlo. My tam občas jezdíme a vždy spokojenost. Co jsi měl za problém?

 

Odesláno z mého HTC One_M8 pomocí Tapatalk

Omlouvám se za chybu:-) čekám už půl hodiny na pivo v pivovaru a to na každé, které jsem si objednal, takže sem už fakt ne. Vrchol drzosti pak bylo když za mnou přišla servírka a zeptala se jestli ještě čekám na to pivo. No nic před hodinou jsem si objednal taxík s tím, že jedno pivo ještě stihnu, jelikož tady pořád není a taxík přijede asi každou chvíli tak doufám, že stihnu aspoň zaplatit :-D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dik moc. Správala sa kamaratsky. Siel som zo Zvolena, Donovaly, Ruzomberok, Presov. Uz od polovice trate to prijemne aj ked sa zvecerilo. Citil som sa prijemne, Ruzomberok presov som dal naraz uz. Pred tym som mal pauzy na kavu a gulas co pršalo. Bal som sa ze budem musiet ostat spat tam niekde ale preslo to pekne. Cestu obschli a vykuklo slnko. Na konci som bol tak happy ze som doma, udrel som si gin a vylozil nohy. Vyfukalo ma fajne.

Upraveno uživatelem gerhard
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dik moc. Správala sa kamaratsky. Siel som zo Zvolena, Donovaly, Ruzomberok, Presov. Uz od polovice trate to prijemne aj ked sa zvecerilo. Citil som sa prijemne, Ruzomberok presov som dal naraz uz. Pred tym som mal pauzy na kavu a gulas co pršalo. Bal som sa ze budem musiet ostat spat tam niekde ale preslo to pekne. Cestu obschli a vykuklo slnko. Na konci som bol tak happy ze som doma, udrel som si gin a vylozil nohy. Vyfukalo ma fajne.

Pochopil sem z toho, žes dojel dobře a motocykl se taky choval korektně...? Každopádně blahogelám.. :)

Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar Zv tu je Zh. Ja som včera dal Trstenú, Zakopané, Starú Lesnú, Štrbské pleso, Vernár, prameň Hrona a domov. Cca 480km na mojom obstarožnom bycikli :) Počasie úplne super. Až na jedného dementa, ktorý sa rozhodol otáčať na ceste a ja som mal koleso v šmyku a v poslednej chvíli si ma všimol a zastal uprostred.. Tak som ho len tak tak obišiel. Inak fajná cesta :)

 

post-18856-0-45216200-1534668604_thumb.jpg

post-18856-0-21353900-1534668622_thumb.jpg

post-18856-0-69529700-1534668633_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Huste, ja by som asi nemal gule ist po prvu moto taku streku po svojej ose. Bandasku som prve tri tyzdne honil len 10km okolo dediny nez som sa odvazil dalej.

 

Inak zmenil som poslednny mesiac jazdnu strategiu, na moto uz do prace nejazdim a toto potesenie prenechavam skutru. Vratil som sa ku stylu "vyhradne vikendy za pekneho pocasia" a snazim sa vymetat doporucene trasy okolo Prahy. Ma to pozitivny vplyv uplne na vsetko, gumami pocinaje, cez spotrebu a ne/potrebu mazania retaze, az po pocity pilota po jazde. Napriklad teraz som sa prave vratil z Dubej. Jeden z hlavnych zaverov dnesnej jazdy bohuzial je, ze s nakupom toho velkeho gixera este radsej pockam, pri mojom style jazdy by som na tom vyzeral smiesne.

 

No ale zas si hovorim, ze ja by som na tom mozno nemusel ani jazdit, len by som ho tak mal v kolni, dal by som si tam kreslo zatopil v kachliach a chodil sa za dlhych zimnych vecerov kochat. Mohol by som tym cosi usetrit aj za technicky stav, keby to bol vlastne len taky zivy plagat, tak neviem no.... pockam este, mozno sa koncom sezony daco na bazaroch urodi co ma chyti za srdce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar Zv tu je Zh. Ja som včera dal Trstenú, Zakopané, Starú Lesnú, Štrbské pleso, Vernár, prameň Hrona a domov. Cca 480km na mojom obstarožnom bycikli :) Počasie úplne super. Až na jedného dementa, ktorý sa rozhodol otáčať na ceste a ja som mal koleso v šmyku a v poslednej chvíli si ma všimol a zastal uprostred.. Tak som ho len tak tak obišiel. Inak fajná cesta :)

 

Tak jsem se dnes byl taky ochladit v horách. V Krkonoších místy krásných 21 °C.

post-670-0-62200200-1534713800_thumb.jpg

 

Ale ještě před tím jsem byl v Hořicích. Dneska TT...

 

klasika:

post-670-0-75529700-1534713896_thumb.jpg

 

a takhle jezdí holky:

post-670-0-23662000-1534714491_thumb.jpg

Upraveno uživatelem klobadysek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ame boli pri Svidniku pre moto chlapcovi, fajn cesty, akurat pred cielom mu zdochla (Yamaha 125, 2008 - elektrika) , inak pekny vylet i cesty. Takmer som nestihol do práce. Co sme trcali na ceste.Cely mokrý asi 33stupnov.no zazitok.

post-1780-0-42536200-1535111202_thumb.jpg

post-1780-0-42464300-1535111209_thumb.jpg

post-1780-0-46128300-1535111218_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak naše vzpomínky na moto cestování po USA byly publikovány, třeba si to někdo přečte: http://www.radiodixie.cz/clanek/jelo-nas-pet-aneb-z-las-vegas-do-las-vegas-v-sedlech-harley-davidsonu

 

Upozornění pro labilnější jedince: nejde o žádnej seriozní cestopis, prostě naše vzpomínky, přičemž publikaci se jim dostalo pravděpodobně jen proto, že majitel Radia Dixie je můj kámoš ze školy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...