Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Fandím všem kdo jezdí stále, my měli na Štědrý den taky tradiční vyjížďku ke kamarádům na zmrzlinu a zpět, sice jen 40 km ale účast jako vždy bohatá.. Jízda v zimě je úžasný zážitek a škola a mám vždy dobrý pocit i přes nutnost motorku čistit, třeba vloni jsme poslední víkend v listopadu jeli s kamarádem na Zemplínskou šíravu na poslední slovenskou mototuristickou akci. Kolem Makova už bylo pod nulou a sněžilo, uvažovali jsme o návratu, ale vydrželi jsme a když jsme po 700 km skoro nonstop vjeli do baru a zaparkovali vedle plápolajícího krbu, byl to úžasný pocit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

Nedávno jsem viděl tuhle krásnou motorku Hondu Pan Europa ST1300, lítal jsem okolo ní jako šílený až se za mě manželka styděla a musela mě odvléct pryč. Slovy klasika, "Jak se vám líbí" ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedávno jsem viděl tuhle krásnou motorku Hondu Pan Europa ST1300, lítal jsem okolo ní jako šílený až se za mě manželka styděla a musela mě odvléct pryč. Slovy klasika, "Jak se vám líbí" ?

Slusnej obyvacek-schazi tomu jen sporak a mikrovlnka a bude to dokonale- :thumbsup_anim: ne,vazne -hezkej ,hur ovladatelnej cestacek na dalnice idealni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
Slusnej obyvacek-schazi tomu jen sporak a mikrovlnka a bude to dokonale- :thumbsup_anim: ne,vazne -hezkej ,hur ovladatelnej cestacek na dalnice idealni

 

Hůř ovladatelná (?), vlastní zkušenost ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hůř ovladatelná (?), vlastní zkušenost ?

Nic zvlastniho-motorky dovazim z reichu a kdyz se mi neco libi tak na tom par dni litam-jsem stavenej na zmrzliny a streety a u cestaku jak od hondy nebo yamahy je sedlo i teziste nahore takze se musi do zatacek trochu nutit samo je to take vahou-komfort cestovani beznou rychlosti kolem 150 je neprekonatelnej-mel jsem tu FJR od yamahy a chtel jsem zkusit otocit na ni jugosku,ale nakonec jsem byl mekej-hlavne kvuli pokutam ---mej se Dan

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic zvlastniho-motorky dovazim z reichu a kdyz se mi neco libi tak na tom par dni litam-jsem stavenej na zmrzliny a streety a u cestaku jak od hondy nebo yamahy je sedlo i teziste nahore takze se musi do zatacek trochu nutit samo je to take vahou-komfort cestovani beznou rychlosti kolem 150 je neprekonatelnej-mel jsem tu FJR od yamahy a chtel jsem zkusit otocit na ni jugosku,ale nakonec jsem byl mekej-hlavne kvuli pokutam ---mej se Dan

Ahoj Dane, tak já se zkusím co nejdříve ozvat ve věci dovozu speed tripla z reichu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník milosklikar
Dneska by to šlo..............

:eek: já se byl včera projet jen kolem chalupy a myslel jsem, že mě budou odsekávat....

momentálně -6°C :sad01_anim:

 

EDIT: Ale je pravda, že zkusit by se to mohlo...

Upraveno uživatelem milosklikar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...