Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Priatelia chcel by som uz jazdit na skutri do prace ale je mi zima. Dokazem sa navliect ako sa patri... textil motokombi s vlozkou, ale som na to lenivy to praktikovat kazdy den dva krat. Napadlo ma kupit nejaku zateplenu kombinezu na zips co by sa dala jednoducho navliect na normalne oblecenie. Ma s tym niekto skusenost popripade iny napad?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Priatelia chcel by som uz jazdit na skutri do prace ale je mi zima. Dokazem sa navliect ako sa patri... textil motokombi s vlozkou, ale som na to lenivy to praktikovat kazdy den dva krat. Napadlo ma kupit nejaku zateplenu kombinezu na zips co by sa dala jednoducho navliect na normalne oblecenie. Ma s tym niekto skusenost popripade iny napad?

Sežeň si v OBI hadici, nějakou redukci a vodovodní svorku. To přidělej na vejfuk, druhej konec hadice si strč do nohavice, vyhoď pásek a kup si kšandy. Ale bacha ať ti to zas nejde moc do helmy.

Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Priatelia chcel by som uz jazdit na skutri do prace ale je mi zima. Dokazem sa navliect ako sa patri... textil motokombi s vlozkou, ale som na to lenivy to praktikovat kazdy den dva krat. Napadlo ma kupit nejaku zateplenu kombinezu na zips co by sa dala jednoducho navliect na normalne oblecenie. Ma s tym niekto skusenost popripade iny napad?

a nestacila by pro zacatek nejaka deka? treba od Tucano Urbano?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Priatelia chcel by som uz jazdit na skutri do prace ale je mi zima. Dokazem sa navliect ako sa patri... textil motokombi s vlozkou, ale som na to lenivy to praktikovat kazdy den dva krat. Napadlo ma kupit nejaku zateplenu kombinezu na zips co by sa dala jednoducho navliect na normalne oblecenie. Ma s tym niekto skusenost popripade iny napad?

Ja (Honda Sh300i) jsem na podzim poridil vysoke plexi + protektory na ruce a deku pres nohy, oboji origo prislusenstvi. Do prace to mam ca 20-25 minut, cast po okresce 90 km/h + a jsem jak v bavlnce. Do 0°C ani nezaviram plexi na helme, protoze proste neni treba. Deka je super, kolena v teple. Jedina slabina jsou ruce, i pres protektory to za mrazu trochu boli, ale nove rukavice prinesly vyrazne zlepseni.

 

post-3194-0-10953000-1551564127_thumb.jpg

 

post-3194-0-53759200-1551564126_thumb.jpg

 

Vim, ani to plexi, ani ta deka nejsou moc sexy, ale na to ja prdim. Roller mam jako dopravni prostredek, na vetsine krizovatek se protahnu dopredu, kdyz to vyzaduje situace (zacpa ve meste) tak to vezmu po stezce pro cyklisty a nekdy to svihnu i kousek po chodniku, pac jinak bych se zblaznil, aut jak nasrano, vsecko stoji, v kazdem aute jeden clovek. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska prijel do prace kolega uz na motorce. A docela me prekvapil - koupil si uplne stejou potvoru, jako mam ja -  i   ve stejne barve, stejny rocnik, vechno. Pry se mu ta moje tak moc libila, zue nemohl jinak. Tak ted budou stavat pred fabrikou dva uplne stejne Fat Boby... 

Ani nevim, jestli mam radost, nebo jestli me nastval - se musim jeste rozhodnout. Ale tezko s tim uz neco delat, ze jo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...