Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Ja (Honda Sh300i) jsem na podzim poridil vysoke plexi + protektory na ruce a deku pres nohy, oboji origo prislusenstvi. Do prace to mam ca 20-25 minut, cast po okresce 90 km/h + a jsem jak v bavlnce. Do 0°C ani nezaviram plexi na helme, protoze proste neni treba. Deka je super, kolena v teple. Jedina slabina jsou ruce, i pres protektory to za mrazu trochu boli, ale nove rukavice prinesly vyrazne zlepseni.

Ty blastry jsou dobrý. Kdes je kupoval? Já je sháním na Forzu 300 a nějak nemůžu najít. Na strarým skůtru jsem měl plexi, který krylo i ruce, což tady už nemám a někdy mi to docela chybí. Případně kdyby poradil i někdo jinej, klidně nějakej rozumnej univerzál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Priatelia chcel by som uz jazdit na skutri do prace ale je mi zima. Dokazem sa navliect ako sa patri... textil motokombi s vlozkou, ale som na to lenivy to praktikovat kazdy den dva krat. Napadlo ma kupit nejaku zateplenu kombinezu na zips co by sa dala jednoducho navliect na normalne oblecenie. Ma s tym niekto skusenost popripade iny napad?

Já za mladých let jezdil v zime a mrazu (Elefanten treffen a pokaždé když se dalo - což mě už dnes ani nenapadne), používal jsem el. vyhřívané rukavice - H.Gericke, vyhřívanou vestu BMW a potom i vyhřívanou vnitřní komplet vložku H-D. Měl jsem i vyhřívané plexi v helmě od Hein Gericke. Je to super, ale je třeba myslet i na stará kolena. Takže pokud v zimě, tak na něčem, na čem jsi alespoň relativně schovanej. Plasty kapot a podobně. 

Upraveno uživatelem Cyril
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak toto uz je iny level,.. ako pisem ja sa viem jakz takz obliect aby to na tie moje teploty stacilo, ale som lenivy to praktikovat, chcel by som nieco rychle a efektivne,... ta deka + plexi a slonie usi asi budu cesta, len to teda kus divne vyzera (to ostatne ale cely skuter takze vpohode)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A neklouzalo vám to, chlapci? Žil jsem pet let v Belgii, tam jezdili na skútrech i v prosinci, sem tam sněžilo, černoch na skútru, obe nohy na zemi, jezdil zleva do prava jak mu to prokluzovalo, ale dal to a byl furt rychlejší nez autobus a auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klouzalo...ale na GS to tolik nevadí. V terénu jedeš stejně driftem a ve stupačkách, páč já na 1150 Adventure na zem stejně nikdy pořádně nedosáhnu. Občas mi to upadne, člověk si zvykne...Tohle byl výlet Ukrajina/Romania. Už jsem tady ty fotky myslím dával. Sníh byl až úplně v horách, který jsme se rozhodli zdolat, protože přejezd přes tyhle kopce zabral asi 3 hodiny děsný zábavy, namísto nudný objíždky nížinou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Priatelia chcel by som uz jazdit na skutri do prace ale je mi zima. Dokazem sa navliect ako sa patri... textil motokombi s vlozkou, ale som na to lenivy to praktikovat kazdy den dva krat. Napadlo ma kupit nejaku zateplenu kombinezu na zips co by sa dala jednoducho navliect na normalne oblecenie. Ma s tym niekto skusenost popripade iny napad?

Mám něco podobného jako filo-boxer. Velké plexi s ochranou ruk, nicméně rukavice nosím z principu vletě v zimě ne z důvodu zimy ale co kdyby...

Na nohy mi zima není, neb si je neholím...

 

post-670-0-75188700-1552740805_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřebuju manometr na Forzu, kde je docela blbej přístup k ventilku, Až budu přezouvat, dám tam zahnutej, ale zatím je tam rovnej.

 

Takže potřebuju buď manometr se vstupem z boku nebo s hadičkou, jako je třeba klasika od Kovo Brno https://www.alza.cz/auto/p-450-s-hadickou-d3955133.htm.

 

Díky za tip či radu.

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...