Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

aly scrambler mas na mysli ? som troska mimo :) tak rok staru masinu predavat je strata ale tak srdcu nerozkazes. Ja som duka690 musel posunut po 2tyzdnoch a az ducatka bola to prave. Dukos proste nesadol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, me taky cuka to strelit a vratit se zpet ,,do Hinckley ´´... , novej scrambler bude uplne jinde nez starej a me starej bavil mega :) Akorat je asi kravina se zbavit rok stare moto ... :)

neni to kravina, je to super nápad a měl bys to vyměnit za KTM LC4 640 z roku 2003. Víš jak, retro je v módě, takže by si byl kůl, frý a hepi  ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

david, pisu z Hinckley, tak jakej asi ? :) Jinak Duc pecka, rad vzpominam na mou S4R..., hlavne na vymeny oleje, nez se trefil spravnej filtr :) Super kladivo a ty brzdy...mnam...

Zelenina, to nepotrebuje komentar, proste krasa...

Strocek, hele, promyslim to :)

Kdyz se vymysli kraviny, je nejlepsi se svezt...prijemne 4 hodky v sedle... pecka. Ted muze zacit chcat, at se trosku zmatori ta priroda, misty je to jak polopoust... :(

 

post-26281-0-59388800-1556205003_thumb.jpg

post-26281-0-73154300-1556205008_thumb.jpg

post-26281-0-05591200-1556205013_thumb.jpg

post-26281-0-63769000-1556205017_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sorry, nejak som si to hned nespojil s triumphom. To hej je to parada ale po tejto ktmke neviem neviem. Leda ak druha tretia moto do garaze. Ako sa hovori motoriek a hodiniek nie je nikdy dost :D zial ta garaz sa uz razantne vyprazdnila :(

post-40061-0-12042400-1556208391_thumb.jpeg

post-40061-0-06037900-1556208399_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se ta co máš hodně líbí a byla u mě aspirant na univerzála, co se týče většího offroadu, i že se na tom nechá jet pohodlně někam dál (teda alespoň si to myslim), a měl jsem jí v merku, kdyby bylo něco navíc bokem. Ale docela mě zarazilo, že už s tímhle modelem do budoucna KTM nepočítá (říkal mi to týpek z KTM na výstavě v Letňaněch) a teď se vrhli do menších obsahů s tím, že asi do offroadu bude lepší ta 790 Adventure R. Jak bys to viděl?  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, me bavi strasne, umim houno,ale i mimo silnici se na ni nebojim. Jak pises, muzes v kuse letet 1000km za den a druhej den si dat poznavacku mimo silnice. Spotreba uplne super, vykonu az moc, proste super. Verim, ze i s kvalitou to slo u nich nahoru, i vzhledem k te rozsirene zaruce za par kacek si verej. Posledni dva adepti pri vyberu byla kaca a nova afra, v te ostrejsi verzi. Proti kacene je takova tupa, a prisla me krehka. Asi bude pohodlnejsi, a je krasna, to jo.

790 je dobrej tah, ale me se nelibi ten hmyzi kukuc co ma po velkem advikovi. A oproti 1090 tam neni ani takovej hmotnostni rozdil, co sem ocekaval. Pro me potreby je ta 1090 taky nejlepsi co je na trhu. A po hoooodne dlouhe dobe je to motorka, kvuli ktere se navlecu, abych vyrazil treba na hodku za barak :) Chris Birch nekde rekl, ze 1090 je to nej co od KTM jezdil, tak nemuze bejt zla :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta afrika je taky pěkná, ale působí na mě víc civilnějším dojmem, 1090 bude asi víc off, ale to by chtělo projet a vidělo by se, možná že budeš mít srovnání já na tom nejel. Vzhled nový 790 se mi líbí i s kukučem, myslim že by to byla kategorie akorát pro mě. Ale tak začnu asi tim, že si koupim tu novou baterku do starý elcéčtyřky a vono to vokolo komína taky pude  :)  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim borci, jazdi/l niekto Panigale V4? Zacina ma to neznesitelne hlodat.. hlavne ked si predstavim ze mam stranou 30K na zlate Daytony a nie su k dispozicii. Ked si tak polozím tieto dve veci vedla seba tak to nie je az taky zly trade ... :D

post-2862-0-28940400-1556255726_thumb.jpeg

post-2862-0-58074800-1556255733_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim borci, jazdi/l niekto Panigale V4? Zacina ma to neznesitelne hlodat.. hlavne ked si predstavim ze mam stranou 30K na zlate Daytony a nie su k dispozicii. Ked si tak polozím tieto dve veci vedla seba tak to nie je az taky zly trade ... :D

Panigale si do bazénu/moře nevezmeš ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...