Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

ono je to svojim sposobom umelecke dielo. ak ma dukna v guggenheimovom muzeu podium, tak toto by malo mat cele poschodie.. alebo co to tam v tom mravenisku maju. Ak to trochu poznas, je to z cias ked mala Honda gule vyrabat concept biky v malych seriach. Vyrobna cena jednej motorky vraj bola 120tis USD, na kazdej prerobili skoro sto tisic.. No, jazdi to neskutocne prijemne a prakticky samo, proste Honda, oproti Rocketu ma z toho clovek pocit, ze to zvladne aj 50kg holka (a realne aj zvladne). Je to nizke, dlhe, bez akychkolvek vibracii, skvely podvozok a tazisko, krasne vyvazene, ziadna elektronika. Na Rocket ak nemas 100kg, tak to ani neohnes do zakruty, proste jazda na nosorozcovi vs jazda na frizskom zrebcovi. Zazitok su obidva, ale kazdy uplne iny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasne, kazdy to ma nejako. mne sa zas nepaci klasicka valkyra, hoci do hangaru by som ju postavil, ale inac je to vsetko mozne len nie pekny bike :) jazdi fajne, ale pozerat sa na to moc neda, aspon mojimi ocami.. Ale ja to mam tak divne s nazormi na motorky, napr. Interstate verzia je u mna gut, ma svoju identitu.

 

Rune je vsetko mozne len nie normalna motorka. Vela ludom sa nepaci, vsetko na nej je asi vsetko ine ako normalne. Mne to zase pride nadherne dizajnovo spracovane, prakticky je to factory custom bike, aky ziadny occ west coast east coast garage neviemcobuilder nikdy nepostavi. Nejdem sa tu rozpisovat, inokedy alebo kto chce najde na googli. Ale som spokojny parchant, to mi staci :)

 

este ako bonus video, kde to chlapik celkom v kocke vysvetlil.. a ako vyzera masina s 200tis km.. :)

 

post-4112-0-67192900-1557421634_thumb.jpg

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...