Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Bert + Dave123:

Oba jste mi potvrdili i mé myšlenky. Díky ;)

Budu hledat DL1000.

 

Kdyby někdo o solidním kousku věděl, budu rád za nasměrování - motorkare.cz projizdim denně :D

https://www.tipmoto.com/hledat.php?keywords=strom&keywordsloc=nazev&razeni=cenaa&x=0&y=0

https://www.motoinzerce.cz/hledat.php?keywords=strom&keywordsloc=nazev&razeni=cenaa&moto=1&prodej=prodej&x=0&y=0

Tak ještě možná okoukni tohle...

 

Edit. Snaž se vybrat si radši dražší a vybavenější, dodělávky (kufry a td.) tě dost zdrží a můžeš díky nezkušenosti nakoupit nefunkční kokotiny. 

 

Edit2. Jinak díky za postřehy se SIM do Trackeru. Kaktus naprosto bez reakcí na jakýkoliv dotaz na jejich webu i na FB (Takže to mluví samo za sebe), Vodafone - na lince se mnou mluvilia nějaká pipina, ale asi to radši položila a zpátky nezavolala...a já na ten jejich telefonní automat už podruhé neměl sílu. Budu muset zajet na pobočku a něco vzít na místě. 

Upraveno uživatelem Cyril
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bert + Dave123:

Oba jste mi potvrdili i mé myšlenky. Díky ;)

Budu hledat DL1000.

 

Kdyby někdo o solidním kousku věděl, budu rád za nasměrování - motorkare.cz projizdim denně :D

Kolega má 650 Stromka a říkal, že to jede pěkně, že ta 1000 není o tolik lepší, aby se vyplatila shánět. Osobní zkušenost nemám.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

som bol vcera prubnut nove sedlo a manzelka novu prilbu. Obehol som male karpaty cez Brezovu pod Bradlom, za tych 200+ km som stretol asi 10 aut a 50 motoriek. Este aj v tom motorkarskom kutlochu v Dolanoch kde je bezne narvane sme boli o osmej vecer takmer sami. Tak nejako si predstavujem prijemne zabite popoludnie.

 

 

post-4112-0-43508200-1563707428_thumb.jpg

post-4112-0-84849900-1563707434_thumb.jpg

post-4112-0-20332000-1563707442_thumb.jpg

post-4112-0-62459200-1563707449_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi mate někdo GiPro ukazatel zařazeny rychlosti?

Mám menší problém, tak než s tím půjdu na motorkáři.cz tak zkusím místní bikery.

 

Koupil jsem Gipro Atre G2 přímo pro moji moto (Dl1000 V-Strom). Instalace lehká, konektor jsem rozpojil a do každé části zapojil Gipro konektory. Pak jsem napojil 12V na oranžový/zelený drát od zadního světla. Otočím klíček a gipro jede kontrolu a pak ukazuje stupně. Funkčně naprosto super, automatická úprava jasu super. Jenže:

 

Když tam Gipro nebylo, přístrojovka ukazovala zelenou kontrolkou N jako neutrál a pak při zařazeni 6 se rozsvitila jiná zelená kontrolka - aby bylo jasný ze tam je 6.

 

Jenže po připojení Gipro se tahle druhá zelená kontrolka rozsvítí už při 5. A svítí i při 6. Jenže predtim fakt svitila jen při 6, zkusil jsem to vrátit zpět a vše při starém. Po znovu připojení (po očištění konektorů) zase svítí už od pětky. Nevíte kde muže být zakopaný pes?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...