Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Cyrdo, a co ten divnej pocit: zatáčím, ale světla jsou furt rovně ... Mně osobně by z toho asi jeblo. Co Ty, odbouralo se to nějak samo? Rychle?

Nic mi to nedela. Jezdil jsem nekolik let na r1100rt 1200rt a k1200lt a tam je to stejny. Naopak. Pri normalni jizde zatacis naklonem a to svitis v ose masiny a na miste je to celkem jedno. Stejne jsem mival pridavny svetla. Electra me srala tim jak jsem treba na sotolinach nebo spatny silnici musel na riditkach tahat komplet kapotu. To tady odpada. Lehky a presny rizeni za tu zmenu stalo.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak plnou kabelku už nemám, RnineT šlo v rámci snižování z domu...Ale budu si Tvé nabídky pomoci cenit i tak :-)

 

Tak to je škoda, zrovna od toho bych ti možná pomohl. Čekám teď až konečně nacení tu modrou limitku a pak se bojím, že se neudržím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fuel injection. Toto je 1800, to v karburatorovej verzii nerobili (predpokladam). S wingom 1800 to ma velmi malo spolocnych dielov, rozhodne menej, nez by som si niekedy zelal :)

Strikacka lepsi. To verim, jestli ti to nekde nedejbože upadne ze stojanu tak bude levnejsi z toho postavit rovnou goldase :D

 

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...