Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Zdravím místní offroad členy.

Potřeboval bych radu nebo odradit od koupi BMW Xchallenge 650 r.v. 2009 za 120tis. najeto okolo 12tis. km.

Četl jsem mnoho recenzi, ale furt nejsem plně rozhodnutý.

Chci už motorku na cely život a ne furt něco opravovat atpod..

Motorek jsem měl spousty tedy dvoutaktni a spíše motocross než enduro, tak nevím na co si dat pozor při koupi u čtyřtaktní.

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

checkni si kolko na to stoja diely, aftermarket plasty atd, ci si s tym OK. motorka je fajn, motor rotax, tento model sa robil len par rokov tak ich nie je vela. masiny kompletovala pre bmw aprilia. tento model ma tusim vzduchovy tlmic a vela ludi na to hundre, ja naopak vzduchove tlmice mam rad bo som vypapkany. Ja som jazdil len Xmoto a mne sa to pacilo velmi, ale to ma iny podvozok a urcenie. Cena sa mi zda vysoka za desatrocnu kolobezku, ale ja som z lacneho kraja :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

 

Tak co chlapi, byli jste se projet? Dneska bylo nádherně. Nastalo přesně, co jsem psal pár stránek dozadu, teď abych si vyměnil nohy, ale dá se to naučit.

Dop..le práce, to je nádhera... co pak je to za nádherného Nortona? Vyměním třeba za manželku... má tak o polovičku míň roků, než ta motorka a práci v koupelně a kuchyni zastane, ještě celkem slušně. :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Norton Dominator 500 OHV, rok výroby 1962.

 

Proto se pídím po nové vintage helmě a rozprodávám část hodinkové sbírky. :-)

 

A protože to je solidní brko, tak dám asi na zdejší radu a koupím integrálku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...