Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

 ..... taková hezky zlá .... A týhle myšlenky se držím i já. Dávám mašinám různý jména. Od Sněhové  vločky (bílá electra), přes Sršeň (žlutej Street rod), Mezka - občas mu taky říkám Vozejk (trike), Negr (gangsta bagger z rouďasu) až po : ŠPINAVÁ DĚVKA ... tedy to, co jsi hodnotil :-)

 

EDIT: sekundár řemen, přesně jak sis myslel, inzertní foto tady:

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/1131-motorkáři/?p=2458974

 

vlastní fotky až u ní v garáži budu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé, mám zdvořilý dotaz. Po dlouhém uvažování jsem se rozhodl, že by mé nové černé Dirty Bitch slušely ještě 2 namalované, tak trochu necudné, kamarádky. Jedna na nádrži, a druhá na zadním blatníku. Vzhledem k charakteru mašiny buďto malba, nebo airbrush. Nějaká doporučení na umělce? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Buď papíry někde koupíš, což už bude málo pravděpodobné a nebo veteránská testace a jezdit na Véčkách.

Na veteránskou testaci by musela projít náročnou renovací. Spíš kdyby byla nějaká alternativní možnost..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na veteránskou testaci by musela projít náročnou renovací. Spíš kdyby byla nějaká alternativní možnost..

Jde to bez problémů přihlásit v třeba v Německu a pak zase dovézt sem s evropskými papíry. Problémy dělají jen naši debilové. Potřebuješ k tomu jen známého Němce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...