Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Harleje jsou pro baby... Teď na Motosalonu jsem se o tom přesvědčil a pokud tenhle styl, tak Indian je to, co potřebuješ

 

edit: říká tlusťoch co jezdí Ducati (pokud teda zrovna funguje)... jak nad tím tak přemýšlím, já vlastně jezdím Evropskou verzi americké klasiky :D

Upraveno uživatelem Maro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ty kráso, teď jsem to schytal. Potupen odcházím leštit sbírku dvoulitrových motorů od S&S ....

 

Jen tak na okraj jedna hezká historka: zavolal mi můj dobrý známý, expert na auta, a říká: Berte, potřeboval bych pro sebe motorku, na které bych vypadal důstojně, a zároveň by ta motorka byla obratná do města ... No nic, nebudu vás dlouho napínat. Ten známý má 189 cm a 110 kg. Myslím, že na odpovědi se shodneme všichni. Taková mašina neexistuje. Proběhla edukace. Asi si vezme Electru :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ty kráso, teď jsem to schytal. Potupen odcházím leštit sbírku dvoulitrových motorů od S&S ....

 

Jen tak na okraj jedna hezká historka: zavolal mi můj dobrý známý, expert na auta, a říká: Berte, potřeboval bych pro sebe motorku, na které bych vypadal důstojně, a zároveň by ta motorka byla obratná do města ... No nic, nebudu vás dlouho napínat. Ten známý má 189 cm a 110 kg. Myslím, že na odpovědi se shodneme všichni. Taková mašina neexistuje. Proběhla edukace. Asi si vezme Electru :-)

 

Haha :). S HD good point, ale ty jsou bohuzel mimo budget a malyho Sportstera nechci.

Mimochodem, proc by takova masina neexistovala? Mam rovnez 189cm, jen teda o 15kg mene :D. A vlezu se na leccos (namatkou treba Boneville, MG Bobber, velice dobre na Aprilii Shiver.. ano, stroje co zvazuju..)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Motosalonu jsem si sedl na ty HDcka, ktere tam meli, a teda musim rict, ze jsem byl zklaman. Same male stroje. Mozna ze pro 190 cm jeste ok. Ja mam 2 m a nebylo to uplne to prave orechove. To treba na K1600B bylo mnohem vetsi pohodli.

 

Co se tomu znamemu libi za typ motorky? Treba z toho kawasaki Vulkanu S 650 jsem byl celkem nadseny. Nebo nejake hezke obratne cendurko? Strom nebo Versys 650? Nebo slusnactejsi Honda CB500X ci NC750X?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosim vas, reknete mi tady nekdo, ze je blbost si kupovat novou masinu... a tim novou myslim brand new, ne jinou.. jsem ted bez a s delsi pauzou (cca 15 let)

Krávovina, koupil bych např. 2 roky starou, rozumně jetou mašinu. Často se dá dohodnout prodloužená záruka ala DUCATI RED... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, motorka je jedna z mála věcí v životě, co stojí za to kupovat nový. U auta by mne to ani nenapadlo...

E: Indie dobře drsně, ještě mi řekněte, že to byl dlouho vybíranej kus na výstavu.

Upraveno uživatelem Americkej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...