Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Chlapi tápu ve výběru nové přilby.

Teď mám Caberg Duke 2, a přemýšlím ze ji vymenim. Uvazuju spis nad integralkou než nad vyklopkou.

 

A teď mám dilema jakou vzít. Líbí se mi modely od Klim - třeba Krios, ale tu značku vůbec neznám takže netuším jak jsou na tom.

 

Dost se mi líbí Shoei GT-air II. Líbí se mi taky nějaký HJC, asi ke to top ale ten název se mi vůbec nelíbí :D

 

Jezdím na Suzuki V-Stromu, takže spis výlety a užívání si jízdy než závodění. Mate někdo radu? S tím, ze si helmu vždycky vyzkousim nejdřív počítám, není to moje první koupě helmy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z.Paul: Já měl s výběrem přilby starosti, díky mé obrkulaté hlavě. Nakonec jsem po x neúspěšných pokusech skončil u Caberg Xtrace Spark, maximální spokojenost. A koukám, že ji teď mají v akci -55% - https://obchod.bikerscrown.cz/e-shop/caberg-xtrace-spark-wht-anthra-yell-fluo_74492.html?gclid=Cj0KCQjwjoH0BRD6ARIsAEWO9DsqK9Vzqn7ekZE658TcSfrbonHt-xKUwyyRDoOKqGnGWzabo48tuzIaAiQjEALw_wcB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Borci, pokud budete něco stavět, a stejně jako já si nebudete vědět rady s designem blinkrů a světel, mrkněte sem:

 

https://www.kellermann-online.com/produkte/atto-sup-sup/

 

Už se na ně těším. Zkrátka jsme s Jagmanem přistoupili na řešení: když nevíš jak, tak to schovej :-) Reference z praxe bude do měsíce následovat!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi tápu ve výběru nové přilby.

Teď mám Caberg Duke 2, a přemýšlím ze ji vymenim. Uvazuju spis nad integralkou než nad vyklopkou.

 

A teď mám dilema jakou vzít. Líbí se mi modely od Klim - třeba Krios, ale tu značku vůbec neznám takže netuším jak jsou na tom.

 

Dost se mi líbí Shoei GT-air II. Líbí se mi taky nějaký HJC, asi ke to top ale ten název se mi vůbec nelíbí :D

 

Jezdím na Suzuki V-Stromu, takže spis výlety a užívání si jízdy než závodění. Mate někdo radu? S tím, ze si helmu vždycky vyzkousim nejdřív počítám, není to moje první koupě helmy :)

Na silnici mám Shoei NXR a na supermoto WFX-WR. S oběma max.spokojenost, kvalita zpracování, pohodlí, dostupnost náhradních dílu (plexi atd.), v Brně dokonce upravují velikost na míru ;)

 

http://www.dgcorse.com/cs#

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen takový laický dotaz, jak tak koukám na ten kit, tak jediné, co může zvedat výkon, je ta vačka. To ostatní mi přijde, jako odstranění nedostatku z výroby. To jako fakt původní fabrický výbrus a kroužky jsou tak mizerné?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem odbornikem - verim, ze kdyz placnu blbost, tak me mistni znalci opravi, ale co by melo take zvysit vykon je to, ze dojde ke zvetseni objemu motoru - ze 114 cci na 117 cci.

Jinak mi tam k tomu budou davat jeste otevrene sani (to na obrazku kitu neni), to se objednavalo zvlast.

 

Jinak update.

post-13450-0-58160500-1585733422_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...