Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

TLD je to přes 130 koní a krouťák až do pr....... :lol2: jede to fakt jak pitomí a hlavně to zpracování všeho je nádhera kvalita které se HD nemůže rovnat už aby se Bert rozhoupal a koupil něco s M8 a nechal mě to překopat :punk:

Tak Ty máš ještě čas psát příspěvky na Chronomag? Mazej do garáže, práce stojí :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TLD je to přes 130 koní a krouťák až do pr....... :lol2: jede to fakt jak pitomí a hlavně to zpracování všeho je nádhera kvalita které se HD nemůže rovnat už aby se Bert rozhoupal a koupil něco s M8 a nechal mě to překopat :punk:

 

Já ti nevím karle, není Fat Bob se 130 kobylama už trochu sebevražedná mise? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Já ti nevím karle, není Fat Bob se 130 kobylama už trochu sebevražedná mise? :)

 

 

Viděl jsi tu Bertovu mrchu s kompresorem? To je sebevražedná mise motorka co jede jen rovně a při testovací jízdě ti upadne páčka přední brzdy na tachu cca 160 kdy tě to ještě ke všemu táhne z motorky tak že nedosáhneš nohou na zadní brzdu pak dojedeš k Bertovi skoro ho přejedeš smrt v očích sundáš helmu a Bert ti řekne " tak co berem?" :lol2:

 

Jinak zrovna Maruv Fat Bob je podvozkově skvělá motorka za to má HD pochvalu :clap: a třeba co jsme s Bertem dotáhli posledně tu stříbrnou-černou stavbu tak tam je SS motor přes 2L taky těch cca 120-130koní a svezení je to skvělé nečekal jsem že motorka co má vzadu 300 pneu se bude takhle krásně vodit jasně rejže nebo pojištovák na trájumfu ti na okruhu ujede no :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to chtěl všechno od HD abych se upřímně nemusel moc starat... Motorka je nová, takhle je na to záruka přímo od HD. Já si myslím, že budu spokojený..

Nenech si zkazit radost ...na normální ježdění, na který je tenhle stroj převážně určenej, je to podle mýho mínění víc než dost. Právě před chvílí jsem tu tvoji mašinu slyšel a vrčí pěkně. :lol2:  Tuning je myslím otázka vkusu každého soudruha. Třeba na kamarádově elektře 96 cui se 110 cui screaming eagle tak podepsal, že přes vymlácenej kompenzátor šla postupně do kytek ložiska primáru i převodoky. (70.000km) Už to opravil a zatím dobrý, ale pokud se často u podobných tuningů nevymění všechno až k zadnímu kolu, nějaký slabý místo to nakonec vždycky odnese. Pokud ten výkon fakt používáš...Osobně jsem po 20 letech šroubování BMW dost konzervativní a i po částečném rozšíření aktivit k HD, mě podobný úpravy připadaj trochu jako neúcta ke konstruktérům. Ale určitě jsou i sady, který fyziku zohlednňují a jsou přínosem. Na Crossbones jsem to taky otevřel a přepsal mapu, protože konkrétně tahle motorka má tak nešťastně vymyšlenou převodovku, že s tím výkonem se nedalo jet na 6. kvalt, pokud jsem nefrčel minimálně 80 km/h. Třeba 114 Road utlra mě nechá na šestku loudat i 65km/h. Objem prostě ničím nenahradíš....to je pravda odvěká, ale je potřeba k němu doladit i ten zbytek. V sobotu jsem dal tři kila na HD, dnes pár desítek pracovních km na GSA, po opravě brzd...

post-2703-0-89829100-1585751000_thumb.jpg

post-2703-0-29480500-1585751006_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

Viděl jsi tu Bertovu mrchu s kompresorem? To je sebevražedná mise motorka co jede jen rovně a při testovací jízdě ti upadne páčka přední brzdy na tachu cca 160 kdy tě to ještě ke všemu táhne z motorky tak že nedosáhneš nohou na zadní brzdu pak dojedeš k Bertovi skoro ho přejedeš smrt v očích sundáš helmu a Bert ti řekne " tak co berem?" :lol2:

 

Jinak zrovna Maruv Fat Bob je podvozkově skvělá motorka za to má HD pochvalu :clap: a třeba co jsme s Bertem dotáhli posledně tu stříbrnou-černou stavbu tak tam je SS motor přes 2L taky těch cca 120-130koní a svezení je to skvělé nečekal jsem že motorka co má vzadu 300 pneu se bude takhle krásně vodit jasně rejže nebo pojištovák na trájumfu ti na okruhu ujede no :notworthy:

 

Tak ten test Bertovy rakety mi připomíná mé začátky na starým V-maxu, na který jsem skočil rovnou z třistapade:) A že ta proti fichtlu jela! :):)

 

Jinak s Fat Bobem souhlas, to nový provedení je podvozkově super. Jel jsem na něm sice jen pár kiláků, ale s mým Nighsterem je to prostě nesrovnatelné....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jagmane, okamžitě si přestaň stěžovat na můj motorkářský cynismus. Vzpomeň si, jak se vybraná společnost skoro půl hodiny v kuse chechtala historkám, které MNE potkaly za poslední rok vinou nedůslednosti mého mechanika ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro neznalé. Jedná se o standardní a velmi vypjatý dialog, který se opakuje asi tak jednou za dva měsíce.

 

Jagman: Tak tam jsou úplně celý nový brzdy (lanko, kotouč, brzdič, destičky ..). Běž je zajet.

Bert: Bojím, bojím ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyjo starého V-Maxe miluju brutální stroj na svou dobu :notworthy:. Jinak souhlas na "svižnou jízdu" je lepší sportster nebo dyna pokud se to spojí ještě s progresive podvozkem je to lahoda 

 

Píše se rok 1998, to byly motočasy, kdo zažil, ví :)

post-37091-0-70829400-1585764919_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jagmane, okamžitě si přestaň stěžovat na můj motorkářský cynismus. Vzpomeň si, jak se vybraná společnost skoro půl hodiny v kuse chechtala historkám, které MNE potkaly za poslední rok vinou nedůslednosti mého mechanika ....

 

Dobrých historek není na dlouhé letní večery nikdy dost:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

, ale s mým Nighsterem je to prostě nesrovnatelné....

Ja jezdil nightstera deset let, než jsem koupil Bobinu... A jak to tak vidím, tak tolik peněz co jsem do ní vrazil tak tu už mám do smrti. To by se mi nikdy už nevrátilo :-)

Ale s tím jsem do toho šel a těším se na to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krása ;) 90s na ježděni musela bejt skvělá doba policejní Felicie žádné kamery závidím to ja byl tehdy školák :).

 

Maro mě přestavba Electry rok 91 stála tolik že bych si mohl koupit skoro novou Streetku v základu takže ti rozumím HD je prostě lego co si dostavíš podle sebe a proto ty naše stroje tak zbožnujem

Upraveno uživatelem HD_Bagger
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...