Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Petře tak to je Punk :-) krásná hondička.

Horhe : 634 ala HD tenkrát frčela :-)

Já na MZ a pak můj první japonec , kdo uhádne? jinak rok 1991 a 1992.

Není to RD350?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3hrnková sezóna zahájena! Motoboys přeju Vám spoustu šťastných km v této sezóně, kolama jedině na silnici!

Parádní, taky jsem Streetovi uvažoval, ale mám 190cm, tak nevím jak bych se na to poskládal, lepší asi Speed, ale to je zase peněz...proč mě se líbí a pasují na mě jen drahý věci :)

To samé u Bonnevilla...T100 Jake takž, ale T120 super pasovala 

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těsně vedle..., 350 bylo celkem dost, byla to 400 RD takova japonska triapula, ale jelo to neskutecne. V 8000 ti to chtelo urvat ruky :-)

Hezky, tyhle dvoutakty uměly bejt dobře zlý, tenkrát jsem je přehlížel, přežranej jawama jsem měl pocit, že motorka musí bejt hlavně čtyřtaktní. Vyléčila mě z toho Yamaha RD500, mihla se u mě jen chvilku, ale byla to bestie neuvěřitelná - na  tu dobu samozřejmě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta Sportka je moc fajn..dobre si udělal. A K1200 je taky hezký svezení ;)

Diky, mam fakt radost. Vcera prvnich 150km a nadseni. Ten tah je bozi, o zvukove kulise nemluve. Nechapu, kde vzal ten Zard homologaci. Bmw je svagra, je to vtipnej kontrast perfektne fungujiciho nemce, ale v mych ocich malicko sterilniho. A vedle toho klepajici se Guzzi, ktera proste zije, jak kdyby rikala tak pojed uz, na tom stojanku je to opruz, tresu se abstakem :))

 

K1600 nadherny, v recenzich jsem na to slintal :). Dneska me asi taky cekaji Slapy, Novy Knin, neco takovyho :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...