Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Tak naladěno před zajetím tedy jen cca do 4k.

 

Jestli správně počítám, tak celkem 40% výkonu a 25% kroutaku nahoře oproti prvnímu měření kdy tam bylo jen otevřené sání a výfuky... Teď ještě najet 2k kilaku, jet tam znova a nechat to naladit až do omezovače.

Zvuk šel dost do hloubky a upřímně moc jsem za to netahal, spíš to jen lechtal do třech tisíc, ale změna poznat je a já snad konečně najdu pokoje :-D

Bratm, jak tak pozeram na tie cisla, tak si na pol ceste.. len vydrzat a neklesat na duchu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar pánové. Jen takovej dotaz, nemáte náhodou někdo doma nebo nevíte o někom, kdo by měl gufero na magneto Lucas K2F ? Dneska v té coronavirové době je to s objednávkama z poza kanálu poněkud složitější. Díky předem.

S guferem neporadim, ale z poza kanalu mi prisla helma v patek - tri dny po zaplaceni.

Takze transport, dodani bez potizi ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S guferem neporadim, ale z poza kanalu mi prisla helma v patek - tri dny po zaplaceni.

Takze transport, dodani bez potizi ;-)

Jenže ten kšeft, kde jsem to našel a minule objednával, má kompletně zavřeno...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdybyste nekdo resil novy skopek, muzu doporucit tenhle Shark (Spartan carbon). Je lehoucka (velikost L ma 1450g), perfektni slunecni clona, co jde fakt dolu a neni dole skvira (u spousty helem je), pinlock, vetrani dostatecny (ale lip se posoudi az bude fakt teplo). Je mozna trosku hlucnejsi, ale ne nijak otravne.

Chtel jsem HJC RPHA 11, ale bohuzel Lko moc tesny, XLko volnejsi. Nicmene taky skvela helmice.

 

post-2600-0-52001800-1586245949_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...