Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Vcera Podebrady, Kolin, Kutna Hora.. skvelej den s Nemcem, Japoncema a Italkou :)

 

attachicon.gif20200412_121230_compress47.jpgattachicon.gifIMG-20200412-WA0013.jpg

 

Podebrady, Kolin, Kutna Hora... a pak sem da fotku z Havlbrodu :D

 

Dawe: na Motosalonu jsem si na toho badgera sedl a myslim, ze bych ho doma snesl. Skoro me napadla hrisna myslenka, jestli nahodou neni lepsi jak RT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Podebrady, Kolin, Kutna Hora... a pak sem da fotku z Havlbrodu :D

 

Dawe: na Motosalonu jsem si na toho badgera sedl a myslim, ze bych ho doma snesl. Skoro me napadla hrisna myslenka, jestli nahodou neni lepsi jak RT.

Tak záleží na co. RT je cestovní mašina a super vychytaná. Tohle se celý točí kolem toho motoru, protože ten šestiválec je prostě dokonalej. Ten nekončící tah proudové stíhačky je návykovej. Ale na cestování je tam menší ochrana jezdce a hlavně jedna věc, co mi fakt vadí, a to je poměrně velká citlivost na boční vítr. Jak to má velkou plochu, tak když se do toho opře vítr, máš to co držet. Grand America, což je tohle a k tomu navíc ještě integrovaný topcase, má dokonce omezenou maximálku na 160, protože už to s tím pak strašně hází. Bagger je v pohodě, dokud nezačne fučet. Jinak RT bych spíš srovnával s K1600 GT nebo GTL. Tam je rozhodnutí na hmotnosti, velikosti, motoru a budgetu. Ten Bagger je spíš na projížďky..a to jsem chtěl. S R1200GS už jsem se narajzoval dost a není na to čas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Podebrady, Kolin, Kutna Hora... a pak sem da fotku z Havlbrodu :D

 

Dawe: na Motosalonu jsem si na toho badgera sedl a myslim, ze bych ho doma snesl. Skoro me napadla hrisna myslenka, jestli nahodou neni lepsi jak RT.

 

V Hlavl.Br. jsme ten den opravdu nebyli :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Technickej dotaz pro zdatnější. Musím vyměnit zadní kolo na ...no ano ... na skůtru. Nicméně je to Forza 300, takže nějakejch těch 130 to v poho jede, tak na to nechci úplně s*át. Dával jsem dotaz na stáří pneu co mají skladem v eshopu, řekli mi, že do roka a půl. Dodávám, že na 2 nebo spíš 3 sezony ji zas ojedu. Je to v poho? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono záleží jak moc jezdíš, když víš, že tu gumu odděláš za sezónu tak neva 2-3 roky stará ( dobře skladovaná ) guma. Ale když ji dáš na něco na čem vyjedeš 3x ta rok tak se snaž vždy koupit letošní gumu, a můžeš ji mít na stroji i 5 let. Taky bude rozdíl obouvat s 1000 rr nebo pcx 125 :-) Na super pile chceš nejlepší možnou gumu na skůtru kde 90% času jedes 50-100 nepotřebuješ špičkovou gumu a stačí zlatej střed.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som kupil 5 rocnu novu zadnu gumu, lebo som sa vtedy o to nejak nezaujimal a jedine co som strazil bol rozmer a vyrobca/typ a po dvoch sezonach bola ta guma proste tvrda a dlho sa zahrievala. Jak na skutri tak na bandaske mam na to taky amatersky test a to kolko namahy je treba, aby sla zadna guma na rovnakom povrchu do smyku. A ta stara guma smykala teda o poznanie skor nez by musela kludne by som povedal aj 30%. Predna rovnaky vyrobca s typ ale o 3 roky mladsia bola cely cas v pohode ale tam pravda to nejakym experimentom potvrdene nemam bo prednou sa snazim nesmykat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...