Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Tak Harlej to sice není, ani jiný zdejší dražší projekt, ale do tohohle bych se chtěl pustit. Jen tak pro zajímavost, je to rok výroby 1966 a dost let je tahle motorka vedená v TP jako služební v JZD. Dokonce jsem mluvil s řidičem, co na ní jezdíval, nadával na zimu, že to proklínal a byl strašně šťastnej, že dostal služební auto. :-)

 

Kdybyste mi mohli poradit co by to mohlo být za odstín barvy případně, kde to zjistit, byl bych rád.

post-24539-0-35221100-1586975645_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Harlej to sice není, ani jiný zdejší dražší projekt, ale do tohohle bych se chtěl pustit. Jen tak pro zajímavost, je to rok výroby 1966 a dost let je tahle motorka vedená v TP jako služební v JZD. Dokonce jsem mluvil s řidičem, co na ní jezdíval, nadával na zimu, že to proklínal a byl strašně šťastnej, že dostal služební auto. :-)

 

Kdybyste mi mohli poradit co by to mohlo být za odstín barvy případně, kde to zjistit, byl bych rád.

Odstín podle čísla stejně netrefíš, nedávno jsme to s kámošem absolvovali (je to vyšisovaný, zoxidovaný). Vezmi kus motorky, třeba blatník, zavez k lakýrníkům a oni ti přesnej odstín namíchají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dej dotaz na jawamanii, když tam dáš typ a r.v., kubaturu i fotky, určitě ti poradí. Je tam někde umístěn seznam barev jawa dle ČSN a k tomu je nejbližší dnešní RAL. Jinak dle mě to je origo, a kdyby jsi vzal nějakej díl co není moc exponovaný na slunci, vzal ho lehce leštěnkou, tak na to možná přijdeš s lakošem sám. Měla by to být šípková červeň.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dej dotaz na jawamanii, když tam dáš typ a r.v., kubaturu i fotky, určitě ti poradí. Je tam někde umístěn seznam barev jawa dle ČSN a k tomu je nejbližší dnešní RAL. Jinak dle mě to je origo, a kdyby jsi vzal nějakej díl co není moc exponovaný na slunci, vzal ho lehce leštěnkou, tak na to možná přijdeš s lakošem sám. Měla by to být šípková červeň.

Přesně tak, my použili zadní blatník. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, je to Sportka, 19" kola. Přední blatník je co má být, fotka trochu zkresluje. Zadní světlo má být jawácké, celoplast.

Díky za tipy.

 

A jinak předpokládám, že akrylát bude lepší jak syntetika?

Upraveno uživatelem Wanderer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes som zistil,ze potrebujem prezut LTcko. Moji predkovia sice nepisali v hebrejcine, ale neviete mi poradit nejaky eshop, kde by som lacnejsie kupil Bridgestonky na moto?

Už jsem tady nakupoval a ještě budu.

 

https://www.moto-pneu.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes som zistil,ze potrebujem prezut LTcko. Moji predkovia sice nepisali v hebrejcine, ale neviete mi poradit nejaky eshop, kde by som lacnejsie kupil Bridgestonky na moto?

Většina eshopu s pneu nemají vlastní skladové zásoby (ti co uvádí dostupnost do 3dnů atd.) a jen přeprodávají z velkoskaldů. Takže nakupuji podle ceny a DOTka na heurece, jedno z jakého eshopu.

 

Letos poprvé nastartováno... :sad01_anim: první dva závody zrušeny tak jsem zvědav jaká bude letošní sezóna.

post-32685-0-69850200-1587067385_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...