Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

S intercomem taky neporadím, ale na jízdě s partnerkou jsou přece nejlepší ty prsa namáčknutá do zad a společná souhra v zatáčkách, ne?

To musí byt tvoje partnerka sakra vyvinuta když citis její prsa v zádech když je 300m daleko :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každý dobrý skutek budiž potrestán. Včera jsem svezl baťůžek. Manželku svou vlastní. V rámci potřeby sociálního kontaktu musím začít řešit komunikátor. Borci, otázka, jak se chová mikrofon s otevřenou helmou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pohodě. Já mám uzavřenou, žena má uzavřenou a táta má otevřenou. Já sám sebe , pravda, neslyším, ale ženě rozumím v pohodě a u tatovy otevřené tak řekněme do sto třiceti úplně v pohodě. Nad už je to takové horší, ale jde to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My používáme tyhle : https://www.doplnkynamoto.cz/interkomy/32800-bluetooth-handsfree-pro-uzavrene-a-otevrene-prilby-cellularline-interphone-edge-twin-pack.html

Umí se to párovat i s "Čínou" a zvuk dobrej i v otevřené helmě. Baterka vydrží dost dlouho...

 

Odesláno z mého SM-G975F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My teda máme přesně tyhle:

https://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/?channable=e85349.MTM0OTExNDI3&ObjectPath=/Shops/10207048/Products/Interphone-Sport-Twin-Pack&Locale=cs_CZ&gclid=CjwKCAjw7e_0BRB7EiwAlH-goJ_n_218336j8FrYKqq7comBz5GIM6tuQNZH8Su0X8rabI5za54v5RoCjagQAvD_BwE

A nedám na to dopustit.

Ani já ani tata toho moc nenakecame a na delší výlety je to super. Netřeba zastavovat kvůli každé větě co si chcete říct, líp se domlouvá na cestě, a hlavně když jeden jede vepředu, tak se s tím i líp předjíždí. Ze zadu máš občas lepší rozhled tak ten vepředu může jet a naopak když už jeden předjede tak tomu vzadu může říkat - nic nejede, pojeď :-)

Ale 90% času jezdím sám a poslouchám z toho hudbu případně navigaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My teda máme přesně tyhle:

https://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/?channable=e85349.MTM0OTExNDI3&ObjectPath=/Shops/10207048/Products/Interphone-Sport-Twin-Pack&Locale=cs_CZ&gclid=CjwKCAjw7e_0BRB7EiwAlH-goJ_n_218336j8FrYKqq7comBz5GIM6tuQNZH8Su0X8rabI5za54v5RoCjagQAvD_BwE

A nedám na to dopustit.

Ani já ani tata toho moc nenakecame a na delší výlety je to super. Netřeba zastavovat kvůli každé větě co si chcete říct, líp se domlouvá na cestě, a hlavně když jeden jede vepředu, tak se s tím i líp předjíždí. Ze zadu máš občas lepší rozhled tak ten vepředu může jet a naopak když už jeden předjede tak tomu vzadu může říkat - nic nejede, pojeď :-)

Ale 90% času jezdím sám a poslouchám z toho hudbu případně navigaci.

 

Presne, na predjizdeni je to super. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Onehdá jsem četl rozhovor s párem, který na gs objíždí svět. Ptali se jich,  jak často mají ponorkovou nemoc a hádají se. Borec říkal že od té doby co se jim rozbil interkom, tak je to idylka.  A večer u ohýnku si mají o čem povídat a sdělují si dojmy a zážitky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...