Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Jednou jsme s tou mojí (ještě nemanželka) vyjeli a furt mě klofala do helmy.

Zastavím, že jí spražím, jako že nejedu jako prase.

No a jak jsem se otočil, vidím, jak každou rukou drží jeden kufr, který jsem oba blbě přidělal.

No a helmou mi dávala signal "zastavit !" :-)

Pak jsme nějakej interkom zkoušeli, ale nic z toho nebylo, eště tak aby do mě hučela i za jízdy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokial su tie interkomy na helme nie v helme, tak im bude relativne jedno z akeho su helmy materialu, resp. helmy nebudu vadit o nic viac, nez hlava pilota, ktora tam tak ci tak musi byt. Ak by dosah komuniacie bol hlavnym cielom, tak asi jedina cesta je regulerna CB vysielacka s riadnou antenou a trebars bluetooth pripojenim na helmu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, osm let stará guma, tak Guzzina bude asi pěkný brko, vzorek na minimu, to bych nad přezutím ani moc nepřemýšlel.

 

Ono těch pár centimetrů čtverečních pryže kolikrát rozhoduje o životě a smrti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nekdo nikdy v zivote. Ja, kurva, kazdej rok. Letos obzvlast brzo.

 

puK2Do4.jpg

 

Rikal jsem si, ze nepotrebuju tankovat, ale nakonec jsem tam zahnul. Jakmile jsem odjel par metru od benzinky uz mi to ukazovalo unikajici tlak. Ze ja vul tam zahnul...

Upraveno uživatelem Baldic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já letos asi po 20 letech píchnul auto. Taky tak osmička šroub uprostřed gumy. Naštěstí tam byl tak fest, že to ucházelo pomalu a dojel jsem v klidu do pneuservisu. Na motorce si nechávám plnit při přezouvání ultraseal, zatím jsem nepichnul, ale jak mi to poprvé ukazovali v servisu asi před 7-8 lety, tak mě to přesvědčilo a priplacim si za to doteď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vůni benzinu zdar!

Mám na Vás dvoukolové nadšence evergreen dotaz - čím čistíte řetěz?? Dohaduju se s kamošem, tak mě zajímá, čím a jak často čistíte vy.. každých 200km?

Na všech svejch (2) motorkách mám Scottoiler a řetěz sem nečistil eště nikdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vůni benzinu zdar!

Mám na Vás dvoukolové nadšence evergreen dotaz - čím čistíte řetěz?? Dohaduju se s kamošem, tak mě zajímá, čím a jak často čistíte vy.. každých 200km?

Řetěz? Řetěz se dává na bicykl ne? Motorka má kardan přece :)

 

No dobře, ten byl blbej. Já měl motorku s řetězem jen jednu v životě a používal jsem čistič a mazadlo pro moto řetězy Castrol a mazal cca jednou za 500-1000 km, podle toho, v jakých podmínkách se jezdilo. Po dešti jsem většinou mazal preventivně. Nikdy žádnej problém. Ten automatickej mazací vercajk je ale určitě super věc. Kdybych měl teď motorku s řetězem, byla by to první věc, co si koupím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Nortonovi mám taky přimazávání obou řetězů. :-) Dokonce dle příručky je velikost přimazávání závislá na množství oleje v nádrži a rychlosti. :-)

 

Kawinu s O kroužky jsem po cca 300 - 500 km přestříkl lepivým Castrol sajrajtem na řetěz a léta to tak fungovalo naprosto bez problémů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, tema tu probehlo, ale pokud DOT na gume rika 4312, asi by ji to chtelo prezout co :D? Stejne si o to zacina rikat vzorek pomalu..

 

Já dnes koukal že máme s Bertem novej rekord gumy na kompresou mohou legálně pít alkohol :D zatím to držel Springer to bylo sladkých 16 let :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...