Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Vmax ale tej dokopy nic nie je. Taky maly highsider s novymi gumami, len tak na privitanie sezony. Aby mi jako bolo jasne kto je sef..

Packa brzdy, hribik a koncovka vyfuku (akrapovic v krabici sa docka) a spatne zrkadielko. Ja som si dal kotrmelec na asfalt. A ze uz dva roky necvicim, mam 113kg a skoro 50 rokov, tak som si to odniesol aj s  bonusom. Normalna zaciatocnicka chyba po 30 rokoch :) a to fakt jazdim ako dedusko vecernicek.

Presuval som ju zo servisu do garaze a myslienkami som riesil uplne nieco ine. Uz som sa pri tom parkrat pristihol ale teraz som to dostal aj s varovanim. Statistiky neojebes. Hlavne som rad ze som nikoho netrafil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vmax ale tej dokopy nic nie je. Taky maly highsider s novymi gumami, len tak na privitanie sezony. Aby mi jako bolo jasne kto je sef..
Packa brzdy, hribik a koncovka vyfuku (akrapovic v krabici sa docka) a spatne zrkadielko. Ja som si dal kotrmelec na asfalt. A ze uz dva roky necvicim, mam 113kg a skoro 50 rokov, tak som si to odniesol aj s  bonusom. Normalna zaciatocnicka chyba po 30 rokoch  a to fakt jazdim ako dedusko vecernicek.
Presuval som ju zo servisu do garaze a myslienkami som riesil uplne nieco ine. Uz som sa pri tom parkrat pristihol ale teraz som to dostal aj s varovanim. Statistiky neojebes. Hlavne som rad ze som nikoho netrafil.
To je pech, hlavne ze to neni s nasledky. A co hodinky, prezily? Brzy se uzdrav!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem konečně opravil a zprovoznil magneto. Teda to byla zas maturita. Ale jezdí to. B) Ještě to bude chtít decentně poladit karburátor a asi mě čeká ještě těsnění pod hlavou, ale to by u OHV neměl být problém. Z toho je teď brko, normálně jsem se na tom bál. Ta brzda vlevo, po takové době, kdy jsem na tom neseděl, ta je fakt vražedná. Když tady čtu tu instantovu story. Dej se brzo dohromady chlape.

Magneto (1).jpg

Magneto (2).jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky. Ale jsem asi divnej, protože hned co jsem se zbavil street roda, tak jsem začal vymýšlet jak udělat chuligána z v roda (HD VRSCA). On ten motor od Porsche má zkrátka něco do sebe. Zvláště, kdyby tam třeba nějakej idiot dal turbo, protože ten motor to vydrží :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...