Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

15 hours ago, Wanderer said:

Tak jsem konečně opravil a zprovoznil magneto. Teda to byla zas maturita. Ale jezdí to. B) Ještě to bude chtít decentně poladit karburátor a asi mě čeká ještě těsnění pod hlavou, ale to by u OHV neměl být problém. Z toho je teď brko, normálně jsem se na tom bál. Ta brzda vlevo, po takové době, kdy jsem na tom neseděl, ta je fakt vražedná. Když tady čtu tu instantovu story. Dej se brzo dohromady chlape.

Magneto (1).jpg

Magneto (2).jpg

Krasny stary stroj!

A diky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 4. 2020 v 6:45, skodna napsal:

Musím souhlasit. Já si v úterý při zkušební poopravové jízdě ustlal na písku u přechodu pro chodce a mám na několik týdnů pokoj. Zlomená ruka v dlani celej dodřenej, páč jsem jel jen v modrákách a tryku, votočený koleno, no a o stroji ani nemluvím. Zlomený řídítka pomačkaná plechařina a spousta práce před sebou. To vše se stalo po ujetí cca 1km letos po zimní údržbě. Byl to sice pionýr 21,ale po GO. I takovej pekáč dokáže pěkně potrápit. Takže hezký velikonoce a opatrně. Nestojí to pak za ty problémy.

Tak dnes mě sundali sádru, no není to žádná hitparáda, ale už je veseleji. Tady jsou fotky mojich nejoblíbenějších otloukánků jak dopadly po nehodě. Doufám, že to pujde nějak rozumně rozbrousit. Na sklo prdím, je stejně zaprskaný od svářečky. Jen to pozdro.

WEB.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 49 minutami, Baldic napsal:

Mam asi debilni otazku, takze az se dosmejete, tak kdyz tak odpovezte.

Pan se me pta na, ze kdyby koupil moji motorku, tak jestli by to slo na odpocet DPH. Co to znamena? Nejsem podnikatel ani platce DPH.

 

Odpovedal si si vlastne sám "Nejsem podnikatel ani platce DPH." ak mu to presne takto povieš on to pochopí :-)

Takže odpoveď znie, nie nešlo by odpočítať DPH :-)

Upraveno uživatelem rooosta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Najde se tady někdo technicky zdatný a zručný, potřeboval bych poradit ohledně přepákovani motorky (Honda shadow 750 ace, rv 01). Na netu je těch variant spoustu a než s tím půjdu někam do servisu, kde mě budou chtít utáhnout na vařený nudli, tak bych k tomu měl pár dotazů. Klidně do SZ, dík. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎17‎.‎04‎.‎2020 v 17:15, km.kmk napsal:

Už děda, ale mam ho rád...

post-66808-0-81241800-1587136523_thumb.jpg

Pěkný děda, jen přemýšlím jak máš udělané to sedlo? 1100GS mělo dvoudílné. To máš předělané nebo je to jen "prostěradlo" přes obě sedla?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Ivan Lelák napsal:

Pěkný děda, jen přemýšlím jak máš udělané to sedlo? 1100GS mělo dvoudílné. To máš předělané nebo je to jen "prostěradlo" přes obě sedla?

Touratech dělá dvojsic na gs1100

20200512_213344.jpg

 

Upraveno uživatelem km.kmk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

km.kmk - takže to máš sedlo od TT s jiným potahem? Máš pravdu, kdysi, když jsem měl 1100GS, tak TT jednodílné sedlo nabízel. Mně to nepřišlo moc praktické, origo sedlo mi přišlo výborné, pohodlné a když jsem jezdíval do Rumunska sám, zadní sedlo jsem nechával doma  přivázal na tu plotnu mrtvou tetu (=lodní vak). Ale mám pocit, že to sedlo od TT bylo vyšší a lepší pro dlouhány. Já už léta jezdím na 1150 GS Adventure a upřímně, to jednodílné sedlo, co připomíná sedla ostrých terénních motocyklů, dlouhá rovná lavice, je asi praktické v terénu při ostré jízdě, ale na turistickou jízdu zbytečné. Pro jezdce je sice pohodlné, ale ne víc než jiná a pro spolujezdce je nepohodlné. Já mám originál snížené, ale kdyby tam bylo klasické dvoudílné jako bylo na standardních 1100/1150 GS, vůbec by mi to nevadilo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Prosim Vas, neni tu mezi nami nejaky majitel legendarni Hondy CB 750? Jak mi ke staru vsechno mekne, tak bych se chtel povozit na seven fifty a rad bych predtim nasbiral nejake tipy a triky, na co dat bacha pri prodeji, event. se prijel podivat kde a jake svary ma nepadnutna motorka. Dik. P.


Sent from my iPad using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...