Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, paro napsal:

Ahoj. Prosim Vas, neni tu mezi nami nejaky majitel legendarni Hondy CB 750? Jak mi ke staru vsechno mekne, tak bych se chtel povozit na seven fifty a rad bych predtim nasbiral nejake tipy a triky, na co dat bacha pri prodeji, event. se prijel podivat kde a jake svary ma nepadnutna motorka. Dik. P.


Sent from my iPad using Tapatalk

Jednu ze sentimentu mam, i kdyz na ni uz skoro nejezdim. Kdyztak napis do SZ

RS IMG_20170802_171033.jpg

RS 20200428_151048.jpg

Upraveno uživatelem johny357
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jí dávno nemám, byla u mě někdy v devadesátkách, ale pamatuju si sevenfifty jako naprosto pohodovej, nekomplikovanej  a bezproblemovej stroj. Tenkrát jsem jezdil hodně, natočil jsem na ní snad 40tkm, bez závady, spotřeba oleje NULA. Všude je dobrej přístup, servis nenáročnej, ventily mají myslím hydroštely, takže netřeba seřizovat. Jen dvě výtky bych měl: pocitově je trochu těžká a po delší odstávce (zima) se poprvé blbě startuje, než natečou karburátory, kohout nemá polohu na volný průtok.

I dnes je to hezká motorka myslím:-)

cb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 5. 2020 v 7:41, paro napsal:

Kdybyste nahodou cirou vedeli o prodeji seven fifty, nebo cb1300, poslete mi prosim SZ.
Duvod koupe treti motorky je vsem zdejsim gentlemanum zrejmy. NUTNE JI POTREBUJU emoji1744.pngemoji2359.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

Mal som CB750 aj 1300, absolutne bezproblemove stroje. 1300 ma pocitovo vyrazne vyssie tazisko. Keby som mal dnes vyberat ako tretiu do partie tak 750, natocil som na nej cez 30tis, motorka nezaludna, pouzitelna na vsetko, jazdi prima, vyzera dobre, zrychluje, brzdi a zataca bez vyhrad v ramci kategorie. Naklady na nu takmer ziadne, spotrebak lacny, vsetko jednoduche a funguje. Honda zo starej skoly. Jedine co asi nema ziadna 750 oproti 1300 je FI a ABS. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...