Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Paro, u stareho 4val litru to jeste neni takovej trabl, jako u 2valu... 
Jinak prvni faros, suza TL, VTR SP1/2, starej srad . . . nejhezci sportaky...a samo duc duc... dneska clovek kouka na prekonovanej litr, co ma samej asistent jak si psal, velikostne jak Blata...
Vitek75, Dream team. Pecka.


Jak jsem psal. In extremis to jde demonstrovat na velkym jednovalci, dvouvaly byly typicke.
Me to jezdeni s temi vsemi elektronickymi nesmysly nic nerika. Proste nelibi.
Navic neprobiha ten postupny vyvoj od slabsiho k silnejsimu podle schopnosti a zkusenosti, jako jsme meli my...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, TLD napsal:

dawe, me by se libila ta stovka udelana od hpn v barvach ,,cahouna´´ gastona rahiera,a to sem nekurak :). Ale kdyz sem neco takoveho resil asi 3 roky zpatky, tak to startovalo nekde okolo 15tis eur za moto z devadesatek... Vetsinou teda udelane a vim, ze pokud to nezboris, neprodelas, ale stejne sem nemel odvahu...do ted me to stve :)

Tomu věřím. Taky jsem se tak dlouho odhodlával, až to bylo někde, kde už jsem to nedokázal akceptovat.. To je život no..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Bert napsal:

Borci, otázka: Má někdo z Vás zkušenost z nakopávání (opravdu myslím kick start) velkýho motoru? 2 litry?

Dvoulitr nevím, mám zkušenosti se 750, ale pokud tam můžeš během startu stáhnout předstih, dost to pomůže. Případně ve starých příručkách se pro nic za nic neuvádí dekompresní ventily. Podle mě, tohle jsou jediné dvě cesty, aby ti to nezlomilo nohu, až to kopne zpátky. :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má to správně, taky jsem se tomu kdysi dávno podivoval. Bylo mi tehdy vysvětleno, že zatímco zadní kolo je namáhaný převážně akcelerací, tak přední naopak při brzdění. Nějakej vodní klín pod kolo nikoho nezajímá, je špičatý. Ten "otočenej" vzor je všude, napříč značkama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, Wanderer napsal:

Dvoulitr nevím, mám zkušenosti se 750, ale pokud tam můžeš během startu stáhnout předstih, dost to pomůže. Případně ve starých příručkách se pro nic za nic neuvádí dekompresní ventily. Podle mě, tohle jsou jediné dvě cesty, aby ti to nezlomilo nohu, až to kopne zpátky. :-) 

Dík. Jdu do toho. Ale asi až přes zimu. A samozřejmě ke kick startu v pravo, pořídím ruční řazení na straně levé :-) Když už retro, tak se vším všudy. Jediné, co by mne mohlo zastavit je, že tu mašinu někdo koupí. Třeba tady .... Budu muset říct Jagmanovi, ať do inzerce pár strojů vylepí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, a ještě jedna pikantní historka z dnešního dne. Telefonát.

 

Bert: Dobrý den, na Vašich webových stránkách jsem našel pneumatiku Avon Cobra Chrome 300/35vr18 , 87v. Píšete, že je k dodání nejpozději za 5 dní. Souhlasí?

Guma: Ne, to je tam automaticky.

Bert: Aha, a kdy tedy tak?

Guma: Nevím, asi tak za 14 dní.

Bert: Ok, ještě bych potřeboval vědět, jak je ta pneumatika stará.

Guma: No, je přece nová .....

Bert: Jasně, ale kdy byla vyrobena?

Guma: No, a jak to mám asi vědět, když ji nemáme skladem ....

Bert: .... a můžete mi to před objednáním zjistit? ....

Guma: Ne, to nepůjde.

Rozladěný Bert: Bylo by možné objednat tu pneumatiku s dodatečnou podmínkou, že nesmí být starší, než 2 roky?

Guma: Ne, to my neumíme.

Velmi rozladěný Bert: A co teda umíte?

Guma: ..... mlčí ....

Bert: Sbohem.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, dejme tomu, že má slušně vychovaná žena po zkušenosti se službami jeho servisu  o něm říká, že je to kokot..... A má pravdu.

 

EDIT: Ať nejsem tajemnej jako hrad v Karpatech: Špinavej interiér, koplá redukce (LOW režim) na Toyota Landcruiser, nedodržení termínu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Bert napsal:

EDIT: Ať nejsem tajemnej jako hrad v Karpatech: Špinavej interiér, koplá redukce (LOW režim) na Toyota Landcruiser, nedodržení termínu.

Tie zvyšné dva body chápem, ale čo je zlé na zaradenej redukcii? :-o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...