Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Hmm, jseš celej? Následky vlastní chyby nebo ti tam někdo pomohl?

Já dnes slezl po 240km z Nortona a občas mi přišlo, že každej druhej mě chce sejmout. Kdybych použil slova klasika byl to samej debil nebo blbeček.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkně si ho trefil.. Že tys na něj už před tím po očku pokukoval a říkal sis, hlavně ne ten keř ;) Široko daleko nic. Dělám si legraci, protože věřím, že se ti nic nestalo!

Jinak potvrzuji, dnes nějaký erekce na slunci, lidi na ty silnici v lepším případě chrápou.. Paní co proletěla na červenou mě málem se svým Subaru vystřelila na Měsíc. Naštěstí jsem to podle jejího tempa čekal a nevjel tam.. A to byl jenom začátek. Spousta ženskej a důchodců všude, což je blbej mix.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bola to polna cesta. priznavam ze sa mi pacialo ako dobre zadne koleso hrabalo na 3ke :) len som nepredpokladal ze na konci je 90ka zakruta a nedobrzdil som. bol som rad ze som trafil ten porast lebo pred tym boli betonove stlpiky a kopa betonu. nastastie ani mne ani motorke sa nic nestalo. nebyt toho kmena tam tam by som tak pekne zaparkoval postojacky.

takto ostala len diera po mne. takze opatrne jazdit :blush02:

 

IMG_2139.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, takhle jsem se tento týden taky kochal, akorát na asfaltu a zapomněl na ostrou pravou. Radši jsem nic dalšího nezkoušel a rovnou pokračoval po polňačce, která vedla náhodou rovně.

Zkouknul jsem několik zajímavých videí toho Jindry, co je pár stránek zpátky. Všechno fajn, hezké pokoukání, ale často jezdí na můj vkus až nebezpečně rychle. Nevím, jak jezdíte vy, ale takhle jako on, vlítnout do zatáčky kam nemohl vidět nebo přes horizont, to je na mě moc. Možná stárnu, možná zkresluje video, dneska jsem si na to párkrát vzpomněl. Na takových místech často potkávám Tatru se dřevem, debila, co zeširoka objíždí cyklistu a nebo nečekanou ostrou zatáčku. :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Wanderer napsal:

Jojo, takhle jsem se tento týden taky kochal, akorát na asfaltu a zapomněl na ostrou pravou. Radši jsem nic dalšího nezkoušel a rovnou pokračoval po polňačce, která vedla náhodou rovně.

Zkouknul jsem několik zajímavých videí toho Jindry, co je pár stránek zpátky. Všechno fajn, hezké pokoukání, ale často jezdí na můj vkus až nebezpečně rychle. Nevím, jak jezdíte vy, ale takhle jako on, vlítnout do zatáčky kam nemohl vidět nebo přes horizont, to je na mě moc. Možná stárnu, možná zkresluje video, dneska jsem si na to párkrát vzpomněl. Na takových místech často potkávám Tatru se dřevem, debila, co zeširoka objíždí cyklistu a nebo nečekanou ostrou zatáčku. :-) 

Já myslím, že ty motovidea zkreslujou a přidávají na rychlosti. Jinak teda já kam nevidím, tak jedu jak šnek.

Moto2.jpg

Moto1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud předjíždí v zatáčce, je to debil. Minulý týden. Nechtěl zpomalit, tak to tam hvízdl vedle cyklisty v zatáčce, kam neviděl a jak byl překvapen, když jsem přijel z protisměru na motocyklu. Tak jsem projel skoro struhou a ani jsem nestačil zatroubit. Jak píšu, debil, na přes hubu. Zastavit ho a při vystupování mu přibouchnout dveře. Kdyby tak jel na rovině, neřeknu ani popel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes som sa bol povoziť okolo komína a všimol som si, že mi nesvieti zadné koncové. Tak som nabehol na pumpu, kúpil dvojvláknovú žiarovku a dal dole sedlo, kde mám vercajk. Vyberiem žiarovku a len tak zo srandy pozriem čo je zač. A tam, made in Japan, žiarovka origoš, značka taká ako celé svetlo. Podotýkam, že Yamaha má 24 rokov, určite už x krát obtočila svet a minimálne šuchnutá je na všetky svetové strany :) . Zaujímavé, ak je fakt ešte z výroby.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, Baldic napsal:

To neni debil. Cyklista klidne muze vybocit z drahy a co pak? Ostatne jak by se tobe libilo, kdyby tebe nekdo predjizdel ve vzdalenosti nizsich desisitek cm? Neni jediny duvod proc nepredjizdet cyklistu jako auto.

Vsak on taky nikde netvrdi ze je treba predjizdet cyklisty s centimetrovymi rozestupy. Jen je vhodne pockat na chvili kdy nebude zatacka nebo horizont a bude bezpecne predjet cyklistu klidne protismerem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...