Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Měl jsem možnost jet na obou strojích (Nortonech) a raději mám stejně Triumph :-). I když musím uznat, že oba jsou krasavci. A když je nové Commando na karbonových paprskových kolech, tak bych si ho v obyváku dovedl představit.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Wanderer napsal:

Jako pěkný. Koukám, že s přehozenejma nohama jsem na tom ještě dobře. Akorát Jindra by si mohl před recenzí aspoň něco nastudovat, třeba aspoň kolik to má rychlostí. A bejt vyvalenej z přeplavování karburátorů, to se nedivím, že to startovali 3 hodiny.

Mám ale obavu, že Jindra moc dlouho videa dávat nebude. Nejen u tohohle videa je vidět, že jezdí fakt rychle, předjíždí přes plnou čáru (to je většinou vystřihnuté, ale najdenou je před autem), po vesnicích pětaosmdesát, lítá rychle kam nevidí, to je otázka času, než někoho sejme nebo někdo jeho. Jen můj názor. Ale zajímavé stroje tam má, to ano a rád se kouknu na další.

Ta jizda nebyla tak dramatická jak se může  z toho videa zdát.  Tuhle trasu znám jak svý boty. Je tam dost daleko vidět, nejsou tam zrádný zatáčky, dobrý povrch, zkrátka se na ni dá jet svižně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@klobadysek  Suza robila TU250, to je asi najblizsie spominanej SR400. Jednovalce v danej kubature robi napr. R. Enfield. Ak by nevadil vacsi dvojvalec, Kawa ma W800, nadherna vec. Ceny ale uz asi nebudu userfriendly. Neviem aku mas predstavu, no nebude to lahke najst nieco za rozumne koruny. Bohuzial klasika dnes frci, tak sa za nu plati. Aj ked nie je klasika ako klasika, niektore pseudo-retro modely radsej nekomentovat. Napadaju ma este "cinske" pociny od Jawy, ale to len tak potichu spominam, aby sa ortodoxnym "dzavistom" neurobilo mdlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, 

Každý rok jezdím na moto do Rakouska, občas k tomu ještě Chorvatsko a tak. Letos jsem chtěl na Sicílii...

Ale . Rakusaci mě nasrali, že na některé cesty zakázali vjezd motorkam pod určité decibely a tak nějak mi přijde, že se ta jejich buzerace rok od roku zhoršuje... Sicílii taky nepojedu, a Chorvatsko jsem taky asi odpískal.... 

Kam se vydat na motorce cca čtyři pět dnů, začátek v Liberci. Když se tam půjde okoupat tak dobré, spaní spíš penzióny než kempy (stan ani nemám, hodlam s sebou vézt náhradní tričko a plavky maximálně)

Napadlo mě někam na Slovensko? Ten lom, co je 

Citovat

 

 tu od zhrada ( Kua nevím jak jsem na mobilu udělal citaci, ale zaboha se jí nemůžu zbavit, omlouvám se)  vypadá super, ale upřímně nikdy jsem na Slovensku vlastně nebyl, tak nevím, kam to směřovat, kam tam jet a tak....

Díky za každý tip.

Případně jakýkoli jiný nápad. Polsko / Německo mám za rohem, ale sakra co tam...

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, 
Každý rok jezdím na moto do Rakouska, občas k tomu ještě Chorvatsko a tak. Letos jsem chtěl na Sicílii...
Ale . Rakusaci mě nasrali, že na některé cesty zakázali vjezd motorkam pod určité decibely a tak nějak mi přijde, že se ta jejich buzerace rok od roku zhoršuje... Sicílii taky nepojedu, a Chorvatsko jsem taky asi odpískal.... 
Kam se vydat na motorce cca čtyři pět dnů, začátek v Liberci. Když se tam půjde okoupat tak dobré, spaní spíš penzióny než kempy (stan ani nemám, hodlam s sebou vézt náhradní tričko a plavky maximálně)
Napadlo mě někam na Slovensko? Ten lom, co je 
 
 tu od zhrada ( Kua nevím jak jsem na mobilu udělal citaci, ale zaboha se jí nemůžu zbavit, omlouvám se)  vypadá super, ale upřímně nikdy jsem na Slovensku vlastně nebyl, tak nevím, kam to směřovat, kam tam jet a tak....
Díky za každý tip.
Případně jakýkoli jiný nápad. Polsko / Německo mám za rohem, ale sakra co tam...
Na rujanu:-D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vole to není vůbec blbý nápad :-) jen nevím ta cesta, přece jen přes Německo po dálnici nic moc... To Slovensko možná lepší na ježdění, ne? A na obě místa v podstatě dojedu za den suše... 

 

 

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slovensko je pěkný poježdění, Přes Makov na Harmanec (Šturec) pak nahoru Liptovská Mara, dál k Oravě, těch zatáček je tam mrak. Dobrý jídlo a dobrá kořalka. Většinou mívám štěstí na lidi a na ubytko bez plánů, prostě kde se zastavím, tam se doptám a domluvím. Ať už hotel nebo penzik, místních pronajímačů a jednou i u farára. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, financ napsal:

Mám černou a v pohodě. 

A na cem jezdíš?

 

Ja jezdil na cenduru s přídavným větrným štítkem, a ladil jsem ho dost dlouho abych omezil ty zvuky a pískání ... troufnu si říct, ze jsem ho po čase nastavil přímo “na míru” mě a stejně jsem v helmě spokojený nebyl. 
 

Je fajn, ale znova bych ji proste nekoupil, na kratší projížďky je to v pohodě, ale na delší cesty jsem bral sluchátka nebo špunty ... 

 

Na naháče  bez kapoty doporucim integralku .. 

Ale je to jen můj názor. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Z. Paul napsal:

Na naháče  bez kapoty doporucim integralku .. 

Ale je to jen můj názor. :)

Je to velmi individualne. Mam nahaca a vozim vyklopku aj integralu. S lacnou vyklopnou Nolanou klud. Na 3x drahsej integralnej X-Lite pri urcitych rychlostiach take hvizdanie, ze som sa prvy raz skoro pos.. Na pozicanom cendure to iste. Myslim, ze sa to neda pausalizovat ani pre cene ani type prilby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...