Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Ak vyklopku, skus Schuberth, zatial mam kladne referencie od 4 ludi nezavisle na sebe. Ja som ju kratko testoval a komfort a hlucnost vynikajuca. O vetrani v letnych dnoch ani nehovorim v porovnani s inymi, co som mal na hlave.

Schuberth C3 Pro, aby som bol konkretny.

Upraveno uživatelem junior300
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Triumph Adventurer a Triumph Thunderbird Sport. Kochací jízdy okolo komína. Sport je v serii,bez štítku,  Adventurer dostal flyscreen od Dart, vítr to zvedlo lehce nad helmu, ale na helmě to poznat není. V pohodě. Druhý škopek mám od Schubertu a pocitově to vyjde nastejno. 

Zas soused má zas v schubrtce bolehlav, ujede 20 minut a má obrovský tak na hlavu..... Chce to vyzkoušet

Ja se v integrálce dusím, potřebuju výklopku. Než narvu tu svoji tykev dovnitř přes všechny molitany a výztuže, tak jsem zadýchaný a v integrálce to nedávám. Výklopka je pro mě komfortní, narazím, zavřu a jedu...

před 5 hodinami, Z. Paul napsal:

A na cem jezdíš?

 

Ja jezdil na cenduru s přídavným větrným štítkem, a ladil jsem ho dost dlouho abych omezil ty zvuky a pískání ... troufnu si říct, ze jsem ho po čase nastavil přímo “na míru” mě a stejně jsem v helmě spokojený nebyl. 
 

Je fajn, ale znova bych ji proste nekoupil, na kratší projížďky je to v pohodě, ale na delší cesty jsem bral sluchátka nebo špunty ... 

 

Na naháče  bez kapoty doporucim integralku .. 

Ale je to jen můj názor. :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, financ napsal:

Triumph Adventurer a Triumph Thunderbird Sport. Kochací jízdy okolo komína. Sport je v serii,bez štítku,  Adventurer dostal flyscreen od Dart, vítr to zvedlo lehce nad helmu, ale na helmě to poznat není. V pohodě. Druhý škopek mám od Schubertu a pocitově to vyjde nastejno. 

Zas soused má zas v schubrtce bolehlav, ujede 20 minut a má obrovský tak na hlavu..... Chce to vyzkoušet

Ja se v integrálce dusím, potřebuju výklopku. Než narvu tu svoji tykev dovnitř přes všechny molitany a výztuže, tak jsem zadýchaný a v integrálce to nedávám. Výklopka je pro mě komfortní, narazím, zavřu a jedu...

 

Jop důvody k výklopce máme podobné - já tedy hlavně kvůli brylim ale nakonec jsem zjistil ze to vyjde nastejno - stejně je musím sundat ... 

Vyzkouseni je základ, správný shop nechá projet na moto. 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 6. 2020 v 21:29, zhrado napsal:

Inak ten lom je Šútovo, je tam fajná voda, pekná príroda, vodopád a nuda pláž. Také kozane sa tam opalovali hore bez, že som sa musel ísť schhladiť do vody :) Na SR máme kopu pekných ciest, chce to trošku urobiť navigačnú prípravu ale potom to, myslím, stojí za to. 

Díky zhrado za tip. Stavím se tam o víkendu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsme dohodli datum (10.7.) kdy vyměníme olej v motorce a doladí se mapa nad 4k do těch krásných 6,5 k....

Pak sem postnu výsledek, už se na to těším, až to budu moct pořádně zatáhnout... Do teď jsem to jen tak lechtal, ale i tak už teď vím, že to stálo za to...

Budu poctivě reportovat.

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nijak. Stojí pořád v garáži, občas se na ní svezu a jsem opravdu rád, že ji pořád mám. Baterii udržuji funkční, STK platné a těch pár korun za povinné ručení mě nevytrhne. Krom toho za tu dobu co ji mám její cena stoupla asi 40x takže bych byl blbej. Chleba to nežere, ta půjde z baráku jako poslední.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...