Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Jako ne, ale kdyz kouknes na ty Lcachty co mas na fotce, nebo starou lc4 adv a o trumpetach co jsem mel predtim nemluve... to je nebe a dudy :). Ale dulezite je jak to jezdi a to je bombice... Vsak vis o cem mluvim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak me se libi obe...  na druhou stranu, pokud k nam nekdo prisel, tak se vyptaval  jen na 950  :D  ... a kazdej den sem mel na taliri : tahle motorka vyhrala dakar... vis kdo to byl Fabrizio? a pak nasledovala povinna  prednaska doplnena videi z youtube :) 

a vim...  1090 jezdi jak cert.. :) .. na mokre silnici sem byl obcas rad za ty elektronicky srandy, kery 950 nemaji... kor se "spuntama" .. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě k airbag vestám. jedak díky za tipy, všehny mají něco do sebe. Akorát mi jsem zatím nepobral, jak to funguje, pokud je vezmeš pod moto bundu. Což dle prodejců by mělo jít, ale v případě aktivace se to chová jak? Myslím tím, když máš přes tu vestu moto bundu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, warann napsal:

Ještě k airbag vestám. jedak díky za tipy, všehny mají něco do sebe. Akorát mi jsem zatím nepobral, jak to funguje, pokud je vezmeš pod moto bundu. Což dle prodejců by mělo jít, ale v případě aktivace se to chová jak? Myslím tím, když máš přes tu vestu moto bundu.

http://www.motoobleceni-dainese.cz/technologie/smart-jacket

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, warann napsal:

@dawe009 Dík. To vypadá dobře, je super, že jde nosit pod/nad bundu i samostatně.  Mně akorát vrtalo hlavou, že pokud to máš po bundou, tak to přece musí výrazně limitovat možnost toho nafouknutí.

ono se to jako nenafoukne jako balón, ale maximálně to vyplní ten prostor mezi vestou a bundou. Jako samozřejmě to neřeší krk, na to jsou zase jiné systémy, je to takovej prostě hodně dobrej páteřák řekl bych, plus ti to ochrání ramena a žebra. Určitě to není všespásné, ale věřím, že pomoct to ve spoustě situací může..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam teraz toto:

https://www.psihubik.cz/airbagova-vesta-tech-air5/

pod kozenu (a urcite aj inu) bundu sa to vojde ako nic, ked sa z tej bundy da dole chrbtova vypchavka, tak skoro nie je poznat rozdiel. Vo videach na YT hovoria, ze ak chces mat pred kupou istotu, tak si skus pod bundu obliect mikinu. Je to pravda funguje to ale s tym, ze potom uz pod tu bundu ziadnu mikinu nedas, takze ak si predtym zaciatkom/koncom sezony mikinu pouzival ako oteplovak tak ta vesta nehreje vobec... takze pozor na to.

 

Osobne myslim, ze ochrana bude o hodny chlp horsia nez u vonkajsich viest ktore miestom a mierou nafuknutia setrit nemusia ( napr u Helite Turtle, ktoru som tiez chvilu mal) a zvlast markantne to bude v oblasti bokov a kostrce (kde ta alpinka proste vobec nezasahuje) ale zas v tom clovek nevyzera jak udrzba ciest no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mna popravde na tej trhacke mentalne netrapilo ani tak to, ze by som si ju aktivoval nechtiac na benzinke (lebo to podla mna skoro neide, ak teda nezoskakujes z motorky trojitym saltom vzad) ako skor som si predstavoval situacie, ze mi to v zatacke podklzne a ja  poletim po asfalte spolu s motorkou rovnakym smerom dost blizko motorky na to aby som vestu neaktivoval. Ale je dost mozne ze je to len nejaka moja fobia a v reale take situacie vobec nenastavaju.

 

Teoreticky pre paranoikov by nebolo nemozne nosit aj oboje, teda pod bundou elektronicku a nad bundou trhaciu vestu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 30. 6. 2020 v 13:53, skodna napsal:

 Vysočina je prostě boží. Dneska cca 250 km, prostě pohoda, klídek, kochačka

20200630_114516.jpg

20200630_114527.jpg

Prepadla ma nostalgia pri pohlade na prvu foto. Dokonca vo farbe. Moja posledna “nekapitalisticka” motorka. A nerehocte sa na mojej foto! Bol  to koniec osemdesiatych rokov.

7F9A1B1D-B9DC-49D2-A1D6-D4A742D77433.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...