Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

V 2. 7. 2020 v 10:23, organic napsal:

V-Max, to je libovka 

Já mám od března 2000 km najeto na tomhle. Čirá radost!

 

ten motor v scoute sa im podaril. nakoniec ani ten vo velkych cruiseroch nezaostava, v ramci kategorie je to prijemny motor. Ja mat volny hangar  a dost casu tak mam davno chief v klasickej indianskej cervenej.. ten dizajn je jednoducho nesmrtelny

 

 2018-Indian-Chief-Classic-Burgundy-Metallic-03.jpg.5afbe2abe3c5a0c617909b8aef2cf2b7.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 7. 2020 v 21:40, M-72 napsal:

Taky v černé 😉

Furt na tu fotku čumim, už asi po šedesátý. Furt si říkam "tvl a ti komáři" a pak minutu čumim na tu motorku. A takhle furt dokola, několikrát denně. Nádhernej stroj. Fakt nádhernej.

Upraveno uživatelem zceyee
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneškem mám hotovo 🙂 Najel jsem 2k kilaku jen tak do třech tisíc na zajetí...

Dnes se vyměnil olej a dodělala palivová mapa do šesti tisíc. A sundal jsem jakékoli značení z motorky, že je to 114 ci 😄

za mě velká spokojenost . Jede to jak z praku a v okolí těch třech a půl už to začíná zlobit. 

IMG_20200710_150223.jpg

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdepak, ta už mi zůstane 😄

těch peněz co jsem do toho nasypal navíc..  to už bych nikdy za to neprodal... 

a hlavně, já jsem s tím tak moc spokojený, že to snad ani nejde napsat. Jede jak z praku, na dlouhé cesty super, kolem komína super, manželka taky neremcá, že by to nebylo pohodlné, líbí se mi snad nejvíc z celé produktové nabídky... Tu už mám nafurt.

IMG_20200416_160633.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neboj, já ti ty úpravy taky nezaplatím samozřejmě :) Jediný blbý teda je, že manželka neremcá.. Ale vona začne, jako každá manželka..a pak přijde moje chvíle :)

Nee..já nejsem HD positive, ale máš to moc hezký, vymazlený, užívej!

Já jsem zatím spokojenej s BMW, ale v srpnu budu mít na tejden toho Indiana FTR1200, tak jsem zvědavej, jaký to je. Jo a Jarda Vavřina mi slíbil půjčit toho elektrickýho HD, na to se těším velmi teda, jestli mě to nahlodá nebo jestli se tomu vysměju. Viděl jsem nějaký recenze a ten tah stíhačky na mě celkem udělal dojem.

Tak hlavně vopatrně ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 56 minutami, Masák80 napsal:

Máte to krásný kucí. Já se včera po deseti letech stal taky “motorkářem”skůtristou. Musim říct, že velmi příjemný svezení 👍
 

 

Tak to je návrat ve velkým stylu. Skvělá mašina. Koukám po ní taky, akorát nějak zatím nemám koule za ni vysypat ty kačky (čímž nezpochybňuju, že za to stojí).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...