Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

před 14 hodinami, dawe009 napsal:

Neboj, já ti ty úpravy taky nezaplatím samozřejmě :) Jediný blbý teda je, že manželka neremcá.. Ale vona začne, jako každá manželka..a pak přijde moje chvíle :)

Nee..já nejsem HD positive, ale máš to moc hezký, vymazlený, užívej!

Já jsem zatím spokojenej s BMW, ale v srpnu budu mít na tejden toho Indiana FTR1200, tak jsem zvědavej, jaký to je. Jo a Jarda Vavřina mi slíbil půjčit toho elektrickýho HD, na to se těším velmi teda, jestli mě to nahlodá nebo jestli se tomu vysměju. Viděl jsem nějaký recenze a ten tah stíhačky na mě celkem udělal dojem.

Tak hlavně vopatrně ;)

Kde se takový Indian dá půjčit? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, Wanderer napsal:

Kde se takový Indian dá půjčit? 

No předpokládám že zde: https://www.indian-praha.com/kontakt/

Resp. tady: https://www.indian-praha.com/zkusebni-jizda/

Já budu mít novinářský testovací kus. Ale jelikož je Indian u nás oficiálně relativně krátce, tak si myslím, že budou celkem vstřícní k půjčování motorek i normálně, aby se dostali mezi lidi. Většina značek to tak na začátku dělá..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, dawe009 napsal:

No předpokládám že zde: https://www.indian-praha.com/kontakt/

Resp. tady: https://www.indian-praha.com/zkusebni-jizda/

Já budu mít novinářský testovací kus. Ale jelikož je Indian u nás oficiálně relativně krátce, tak si myslím, že budou celkem vstřícní k půjčování motorek i normálně, aby se dostali mezi lidi. Většina značek to tak na začátku dělá..

Mel jsem ho na pouhych 15min, ale super. Prijemny prekvapeni, vadilo mi akorat, jak huci gumy. Ale motor pecka. Stejna vaha jak muje Sportka, ale pocitove tak o 30kg min. Jsem zvedavej na tve dojmy :)

 

Upraveno uživatelem H-B
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, rooosta napsal:

bezpečnosť nadovšetko 🙂

IMG_20200712_161651.jpg

Takhle nějak jsem vyjel na skůtru jak byly ty vedra v pátek. Nejdřív mi tak polospadnul skůrt z bočního stojanu na ruku bez rukavice a pak mi na závěr vyjížďky vletěla do kraťasů nějaká vosa nebo co 😄

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tou helmou máš naprostou pravdu, ale když já si borce na některé mašině s full nedokážu představit. Ba naopak, na mém springerovi se cítím občas nesvůj, protože moc dobře vím, že k dokonalému obrazu mi chybí 30 cm vlasů, čelenka a něco v žíle .... 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna na velkým skůtru bych se za integrálku nestyděl..a těch příležitostí rozbít si hubu ve městě je snad ještě víc, něž při lítání po okreskách. Ale vzít si integrálu na klasický HD, to je prostě fakt divný. Naštěstí na to nelezu, tak nemusím to dilema řešit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale no tak... Lidi jezdí na motorkách +- 100 let, z toho v integrálkách posledních cca 25 let. A to zdaleka ne všichni. Nedovedu se představit, že bych vlezl v integrálce třeba na kejvačku. A na babetě už je to úplně pro smích. S touhle předposraností by už bez brnění nebylo možné ani vylézt na ulici.

Ještě v 70. letech se s hříbkem jezdily běžně Grand Prix,  závodníci měli jen šátek přes ústa, aby jim tam nevlítl nějakej střevlík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Waya03 napsal:

Takhle nějak jsem vyjel na skůtru jak byly ty vedra v pátek. Nejdřív mi tak polospadnul skůrt z bočního stojanu na ruku bez rukavice a pak mi na závěr vyjížďky vletěla do kraťasů nějaká vosa nebo co 😄

Tak to nejsi sám... v pátek mě trefila včela přímo do předloktí (z kraťasů bych ji lovit nechtěl:default_biggrin:) a glidelock se ukázal jako výborný pomocník;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jazdit v otvorenej prilbe nie je ziadny problem. problem je v nej rypat drzkou asfalt. bezne sa s tym jazdili velke ceny, lebo ine prilby neboli, nie preto, ze by to stacilo.. "stacilo" im aj kozene pyzamo bez chranicov a airbagov.. ale za rok ich zahucalo niekolko, kludne aj na jednom preteku, a nehovorim kolki skoncili zmrzaceni. Bill Ivy ked sa mu zadrela Jawa pod zadkom letel sipku vzduchom a dopadol uz bez prilby - odletela mu z hlavy ako ciapka, a masivna fraktura hlavy aj bola pricinou jeho smrti. Tak len tolko na tu temu, ze v 70tych rokoch to bolo "OK". no nebolo. Za poslednych 20 rokov boli v motoGP 4 smrtaky, to je fundamentalny rozdiel oproti starym zlatym casom, kde sa proste umieralo casto. Samozrejme nejde len o prilby, ale celkovo o lepsiu systemovu bezpecnost pretekov na vsetkych urovniach. Ale jazdit dnes, v 21.storoci v otvorenej prilbe na motorke je skutocny hazard a cisty nerozum.

https://en.wikipedia.org/wiki/Rider_deaths_in_motorcycle_racing 

tu je Schuberth S2, taky lahky highsider v sviznej cyklistickej rychlosti. Bol som kratku chvilu v bezvedomi, ale kedze som bol obleceny a zaprilbovany, tak bez skrabanca (len modriny a zlomeniny). Padol som na chrbat, ale keby som padol na hubu a v otvorenej prilbe, tak si na mieste toho podrapaneho a prasknuteho plastu predstav bradu.. mne to teda za nejaky "styl" nestoji. nechcem tu davat fotky kamarata ktory sa nedavno vydrbal na elektrobicykli, dal to hubou napred, vyzera inac ako cely svoj zivot vyzeral, stale nema vsetky zuby a ma za sebou tri operacie. Zahryz letmo do obrubnika. Jako na konci dna je kazdy za seba, ja len balansujem nazor, ze to staci :)

 

 

1589564413554.JPEG

1589564413337.JPEG

1589797579007.JPEG

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Instante, jasný, ale pak by bylo lepší jezdit autem, nebo nejezdit vůbec ... Vím, a myslím, že i chápu - dostal jsi po tlamě, a teď budeš nějakou dobu sekat latinu. Na druhou stranu, přiznej se, kolikrát jsi tahal čerta za vocas (full hefty) ... 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...