Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Kairos, 8let jsem se vozil na pekne upravenym Triplu, byl to takovej mazlik malickej a to NineT me prislo jeste mensi. Strasne blbe se me na to skladalo. Jedine to GS urban, jak je nakople, tak celkem slo a i dobre vypadalo. Jinak je to krasna motorka s jeste poradnym motorem. Pokud Ti padne, byl bys spokojenej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, xnokiax napsal:

tento rok dovozene :( najhorsie ze neviem z coho odtrhnuty upon bicepsu a este brusenie kosti klbu :( ci do zimy udrzim moto nie som si isty 😪

ak by nietro mal zaujem o ktm 950 adv kludne dajte vediet. bude zaparkovana dost dlho teraz :( 

no pekne si sa vylepsil chlope.. 2020 vyzera byt pekne sahnuty rok, Velky Khtulu asi dorovnava statistiky alebo co.. tak sa zhoj bez komplikacii

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, TLD napsal:

Kairos, 8let jsem se vozil na pekne upravenym Triplu, byl to takovej mazlik malickej a to NineT me prislo jeste mensi. Strasne blbe se me na to skladalo. Jedine to GS urban, jak je nakople, tak celkem slo a i dobre vypadalo. Jinak je to krasna motorka s jeste poradnym motorem. Pokud Ti padne, byl bys spokojenej.

jj, sednul jsem si na kamarádovo nine a někde podemnou to zmizelo 🙂 ale nesvezl jsem se, nerad si půjčuju, urban je vyšší ale já bych chtěl černou mašinu

tripla jsem si udělal z daytony 97 a malý to na mě nebylo, teď ho dráždí 10. rokem švára

 

dsc13.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

https://www.motorkari.cz/clanky/zkusenosti-s-moto/ctenarsky-test-jak-jsem-k-enfieldu-prisel-44053.html?fbclid=IwAR0gie1BbaJjr3-C1FJRGnjvz69XoeZiQ-0WBNfUdxoZkv9gw2EfOdRySm8

 

Škoda, že potřebuju nový auto a dalších asi dvacet vdůležitějších věci pro rodinu....

Tohle bych v garáži fakt chtěl.

Ta motorka má koule.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za článok, perfektne napísané. Aj mi slza vybehla od smiechu :))

Kamoš si Enfielda kúpil minulý rok a keď otvoril garáž stálo to za to. Do vtedy som len počúval od neho aká je to charizmatická motorka a aký je z nej na mäkko. Tiež má ešte BMW F650. Na živo je to fakt bomba, ale človek proste na to musí byť. Mne sa to tiež riadne páči a kukal som sa na to pol hodinu s otvorenými ústami :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Pavel87 napsal:

Tohle teď musím dostat na veteranské značky a potom vyjedu. 250 ccm jednolauf, jede to jak splašená koza, ale nebrzdí. 2 roky jsem to dával odkupy...

Na normální ježdění mám Bandita 650.

 

Dobrá práce. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vape sice celou sadu mám snad už dvanáct let a nevím o něm. Mohl by to špatný kontakt na vypínacím drátu tuším modrý a nebo vadný snímač SO1. Projdi celou kabeláž, jestli není někde prodřená a nebo vadný kontakt kdekoli. Myslím že vynechávání není vlastnost vape. To buď jede a nebo nejede. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...