Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

před 4 hodinami, Bert napsal:

No, ÚAMK si o tom myslí něco jiného u motocyklů do 06/2001, přičemž Kotlickův Intruder je z 1998. Pro info hezky popsáno zde:

https://www.autoklub.cz/wp-content/uploads/2018/11/ts-moto5-jak-neprojit-stk-vfuky.pdf

 

Zrovna toto je dost zjednodušené a je tam několik nesmyslu když budu mluvit jako oni tak obecně platí že si v čr a záleží jak si to jakej kikot na STK vyloží ten zákon sám o sobě je napsanej uuuuuplně napikaču a ty nedonutíš STK aby ti technckou dala. Vše i před 2001 muselo aby to šlo nové prodávat mí homologaci motorka jako celek stejně tak auto a ta věta v článku " registrováno před" jde vyložit na 2x

 

Registrováno jako nové?

Registrováno jako ojeté při dovozu?

 

Já si myslím že zákon vůbec nepočítal s af vyfukama :D

 

Jinak na Harley je vše jinak Berte tak klid

 

Kotlick:

Odkud je ten Intruder dovezenej?

Upraveno uživatelem HD_Bagger
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já bych se na slovní spojení ... registrace před .... vykašlal, a z článku bych si vybral přesnějsí:

 

Motorka, uvedená do provozu před 1.7.2001 nemusí mít výfukový systém opatřený homologační značkou .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 53 minutami, Kotlick napsal:

Dovezené z Německa. Japonská motorka z Německa se švédským výfukem emoji32.png

 

Odesláno z mého F2 pomocí Tapatalk

 

 

 

 

Dobrej zacatek dovezeno kdy? Jsi schopen dojet na STK ktera delala dovoz? Pokud je na prvni STK motorka vyfocena prave s tim vejfukem da se na tom stavet ale ne pokud byla dovezena driv nez se zacalo fotit 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrej zacatek dovezeno kdy? Jsi schopen dojet na STK ktera delala dovoz? Pokud je na prvni STK motorka vyfocena prave s tim vejfukem da se na tom stavet ale ne pokud byla dovezena driv nez se zacalo fotit 
Dovezená cca 2005 nebo 2006. Jo dovozovka se dělala v Ostravě mám to kousek. Myslím že už to fotili.

Odesláno z mého F2 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyborně tak další STK udělat tam trvat na tom že je to origo vejfuk (limitka třeba) značky (E) na sobě nemá prootže nemusel a že pokud jim nevadil před 15lety kdy tu motorku "schválili do provozu v ČR"  nebude jim vadit ani teď zajistě to na ně nevybal vše najednou a počkej co se bude dít třeba tam nebude zrovna kikot co si něco dokazuje a projdeš i bez kecu jen si dej bacha ať je vše ostatní ok ( gumy světla zrcátka)

 

Napsat jim o papíry nemusí bejt špatnej nápad pak by to mohlo jít i zapsat do TP

Upraveno uživatelem HD_Bagger
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, H-B napsal:

Co helma? Spokojenej? Koukal jsem po ni..

Jako já jsem spokojený moc. Upřímně je to moje první integralka, do teď jsem měl vyklápěcí, nebo otevřené. Takže nemůžu fundovaně porovnat s jinýma integralkama.

Každopádně. Je tišší než vyklapecka od HJC RPHA90 . Mně je pohodlná, nemlzi se. Nandat tam interkom bylo velmi snadné - je tam všude spousta místa na to. Brýle se mi pod ní vejdou. Ventilace funguje dostatečně. Milé překvapila sluneční clona - není tmavá jako jsem měl všechny doteď, ale je polarizační. Jsem nevěděl, jaký skvělý vynález už lidi mají. Nevím, proč jsem s tímhle nejezdil už léta... Funguje stokrát líp jak prostě jen tmavá...

Teď jsem v ní najezdil první dva tisíce a nikde nic neupadlo, všechno drží... Za mě dobrá helma. 

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pocitam ze tie stitky z bazosa su pre ludi co maju motorku z piatej ruky a vyfukom kde sa v lepsom pripade da poznat vyrobca a ked sa neda, tak siz z toho tym stitkom spravia trebars akrapa.

https://motorky.bazos.cz/inzerat/121379118/akrapovic-homologace-vyfuku.php

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...