Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

mě se X adv líbí moc, kdyby nestál takovou pumelenici, tak jako 3. mašinu bych ji bral

nepochopil jsem ty nevýhody skútru, tohle pojede i bude brzdit, to jsou snad jediné nevýhody slabších skútrů

a nevýhody mašiny tady taky nevidim, pohodlný posez, úložné prostory, ochrana proti větru 🧐

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Xadv je najzabavnejsia Honda co sa dnes da kupit. A keby do toho dali zivsi motor tak top 5 na trhu.. treba si to vyskusat. 
A kludne vynechajme diskusie ze to je skarede (to sme vsetci), drahe (zvykajme si) alebo ze co ma dnes Honda v ponuke (smutok a nostalgia).
Stejne porad nechapu jak se na tom dá jezdit rychleji kdyz se tu motorku nedrzis kolenama. I u normalniho skutru mi to vadilo tady to musi byt uplne spatne.

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem fakt už asi pacient. Kamarád, co bral mý R nine T volal, že potřebuje vyřešit rychlou akci, jestli ho nechci koupit zpátky. Řikám si, nejsem přece magor, čtvrtej bajk do chalupy je moc a dílna není nafukovací, musím uvažovat racionálně! Tak jsem pro ní druhej den zajel.  Přijedu k němu a koukám, že za dvě sezony najel 1300 km 🙂 Budu teď muset zrekonstruovat další část stodoly, já si na sebe dovedu uplést bič. Ale stojí za to, už jsem skoro zapomněl, jak je to krásná klasická mašina. 

 

DSC01562.thumb.JPG.42462688dfbe6d4e716d47894ed4f5aa.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Americkej napsal:

Já jsem fakt už asi pacient. Kamarád, co bral mý R nine T volal, že potřebuje vyřešit rychlou akci, jestli ho nechci koupit zpátky. Řikám si, nejsem přece magor, čtvrtej bajk do chalupy je moc a dílna není nafukovací, musím uvažovat racionálně! Tak jsem pro ní druhej den zajel.  Přijedu k němu a koukám, že za dvě sezony najel 1300 km 🙂 Budu teď muset zrekonstruovat další část stodoly, já si na sebe dovedu uplést bič. Ale stojí za to, už jsem skoro zapomněl, jak je to krásná klasická mašina. 

 

 

Teda vy jste pacienti jak s hodinkama :default_biggrin:. Já nestíhám pořádně jezdit ani tu jednu co mám. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Americkej napsal:

Já jsem fakt už asi pacient. Kamarád, co bral mý R nine T volal, že potřebuje vyřešit rychlou akci, jestli ho nechci koupit zpátky. Řikám si, nejsem přece magor, čtvrtej bajk do chalupy je moc a dílna není nafukovací, musím uvažovat racionálně! Tak jsem pro ní druhej den zajel.  Přijedu k němu a koukám, že za dvě sezony najel 1300 km 🙂 Budu teď muset zrekonstruovat další část stodoly, já si na sebe dovedu uplést bič. Ale stojí za to, už jsem skoro zapomněl, jak je to krásná klasická mašina. 

 

 

Moc pěkná motorka...zase mě chytá slina něco koupit...to je furt dokola ;)

Každopádně tohle se mi poslední dobou líbí moc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 2. 9. 2020 v 15:00, instant napsal:

je to skuter, preto tam ma ten nevyuzity priestor. lebo skuter tam ma mat nezastavany priestor. tym sa skuter vyznacuje. keby tam ten priestor zastavali, uz by to nebol skuter. ale motorka.

staci tak? :)

No stejně mi ten smysl takového "skútru" uniká. Nastoupit bez přehazování nohy se na to nedá a tašku s nákupem tam taky nepoloží. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, klobadysek napsal:

No stejně mi ten smysl takového "skútru" uniká. Nastoupit bez přehazování nohy se na to nedá a tašku s nákupem tam taky nepoloží. 

Tak ale to je tema i mnoha klasickejch skutru, vcetne nejprodavanejsiho Pcx od Hondy (mame doma).. spis premyslim, proc bych si koupil tenhle skutr a ne treba Afriku s DCT (kdyz teda potrebuju automat). Jediny duvod, co me napada, je ze to X-ADV je porad skutr a mozna o fous pouzitelnejsi na mesto.. ale nevim no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, H-B napsal:

Tak ale to je tema i mnoha klasickejch skutru, vcetne nejprodavanejsiho Pcx od Hondy (mame doma).. spis premyslim, proc bych si koupil tenhle skutr a ne treba Afriku s DCT (kdyz teda potrebuju automat). Jediny duvod, co me napada, je ze to X-ADV je porad skutr a mozna o fous pouzitelnejsi na mesto.. ale nevim no.

Tohle by mě vadilo i u PCX. Za sebe mám skútr jako hajzl na kolečkách - prim má praktičnost - a to místo před nohama využívám naprosto běžně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 37 minutami, klobadysek napsal:

Tohle by mě vadilo i u PCX. Za sebe mám skútr jako hajzl na kolečkách - prim má praktičnost - a to místo před nohama využívám naprosto běžně. 

Jasne, chapu a kdyz jsem ho tam u jinych mel, taky jsem vyuzival :). I na balik vod treba :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Americkej napsal:

Já jsem fakt už asi pacient. Kamarád, co bral mý R nine T volal, že potřebuje vyřešit rychlou akci, jestli ho nechci koupit zpátky. Řikám si, nejsem přece magor, čtvrtej bajk do chalupy je moc a dílna není nafukovací, musím uvažovat racionálně! Tak jsem pro ní druhej den zajel.  Přijedu k němu a koukám, že za dvě sezony najel 1300 km 🙂 Budu teď muset zrekonstruovat další část stodoly, já si na sebe dovedu uplést bič. Ale stojí za to, už jsem skoro zapomněl, jak je to krásná klasická mašina. 

 

DSC01562.thumb.JPG.42462688dfbe6d4e716d47894ed4f5aa.JPG

krasavica to je. ja mam 4, vfr som pred tyzdnom predal.. a to nie preto ze 5 je uz vela :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...