Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Když má člověk významnější kulatiny a je zároveň motorkář, takovýhle dárek potěší dvojnásob. Docela mne to dostalo, je to nádherné a vyrobené ze skutečných komponentů. Díky Tome.

IMG_20200906_184928_01.jpg

IMG_20200906_184918_01.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

shaggy - taky pěkné. Že by památka na nějakou motopříhodu? To je kolo ze skůtru?

V souvislosti s výše zmíněnými kulatinami proběhla víkendová oslava s přáteli na Zámečku Pádolí v Orlických horách, kdybyste tím směrem jeli, doporučuji se tam zastavit. Je to na kopci, na úplném konci světa, i když místní tvrdí že na začátku, protože chata Na konci světa je nedaleko odsud. Protože většina pozvaných byla motorkáři, se kterými mne pojí zhruba dvacetileté zážitky, jel jsem tam na mém čerstvě zgenerálkovaném BMW R1150 GS Adventure. Mezi dárky se objevil i tento kalendář, zaznamenávající vybrané motoudálosti posledních zhruba 10 let. Úžasné vzpomínky... 

IMG_20200904_183603.jpg

IMG_20200906_200111_01.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Ivan Lelák napsal:

Když má člověk významnější kulatiny a je zároveň motorkář, takovýhle dárek potěší dvojnásob. Docela mne to dostalo, je to nádherné a vyrobené ze skutečných komponentů. Díky Tome.

IMG_20200906_184928_01.jpg

IMG_20200906_184918_01.jpg

darcek naozaj pekny a ak je aktualny tak vsetko najlepsie prajem! :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musim pochvalit silnicare. Zcela seriozne. Vracel jsem se navecer z projizdky uz bylo k osme vecer, takze bylo dost sero a koukam cedule 50, pak 30 a u ni cedule nerovnost vozovky. A silnicari asi na cca 1 km silnice vyfrezovali cca 1*1,5 m platy. A u kazde diry opravdu zodpovedne cedule informujici o nerovnosti. Nejen na zacatku, ale opravdu u kazde z tech cca 10+ der na tom useku.

Kdyz jsem mijel treti, tak jsem si vsiml, ze jsou vsechny v prave jizdni draze. Toz jsem si najel na stred a mirne jsem zrychlil a ocenil jsem, jak to chlapi vyjimecne dobre oznacili. Jo, jak jsem rikal, ze byly vsechny v prave jizdni stope, tak jsem trochu kecal. Ta posledni byla v leve. Trochu jsem to stihl ubrzdit, ale prohucel jsem ji kvalitne. Zitra se musim za svetla podivat, jestli jsem si neco neznicil. Blbec jsem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemate chlapi tip na nejakeho machra cez tie magny v Prahe a okoli? Znamy docela valci s karburatormi uz to mal aj u nejakych "expertov" a furt to nejak nie je ono.

Upraveno uživatelem cali
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

https://www.google.com/maps/@50.1964306,12.6317958,3a,75y,185.06h,76.54t/data=!3m6!1e1!3m4!1swZ81PeZNQUJW_UH86yPimg!2e0!7i13312!8i6656

Bez návěsti v zatáčce křižuje hlavní. No samozřejmě jsem dobrzdil až v protisměru, před zatáčkou jsem předjížděl auto a v zatáčce sem měl ještě tak 140. Budu na sebe nasranej ještě hodně dlouho, tohle mohlo dopadnout hodně špatně. ://

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bez návěsti v zatáčce křižuje hlavní. No samozřejmě jsem dobrzdil až v protisměru, před zatáčkou jsem předjížděl auto a v zatáčce sem měl ještě tak 140 

nějak nerozumím řeči tvého kmene.

jestli to teda aspoň trochu chápu, tak nadáváš na zle označenou křižovatku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak koukni na tuhle chuťovku co mám 200m od domu. 🙂

Ten přechod, tam asi dřív nebyl, byla tam normálně cesta dolů. Udělal se nový přechod a chodník a parkuje tam stále standardně cca 15 aut a vyjíždí přes přechod a ten chodník...

a teď najdi inteligenci

Screenshot_2020-09-10-08-54-39-022_com.google.android.apps.maps.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na tohle nasla nejlepsi argument mestska policajtka asi predminulou nedeli kdyz mi sundavala botu "ale vy kdyz ste tady parkoval tak ste musel prejet chodnik, takze stojite na verejnym prostranstvi" ... :) to uz clovek nevi jestli ma brecet nebo se smat (chodnik ma taky takovej najezd).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...