Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

@Wanderer

to je nádhera, ty Tvoje stroje mě přivedou do blázince.

Kontrolní otázka, když bych chtěl pořídit nějaký starý stroj na víkendy.... řekněme jawu panelku 250, možná i klasickou 350 do nějakého 90" roku bych vzal.

A mám rozpočet tak do 70 tyček..... počkat až na jaro kdy bude třeba ještě po větší krizi, nebo to zkoušet už teď?

Trochu ty ceny sleduju a připadá mi, že za poslední 1/2 to šlo lehce dolů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě je to jedno, jestli něco chceš, udělej si radost hned. Kdoví co bude na jaře. Záleží spíš na konkrétním kusu. Akorát bych bral stroj s platnými doklady i za cenu horšího stavu. Opravit se dá lecos. A osobně bych se vyhnul Vape, ale to záleží na vkusu každého soudruha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Wanderer

Musím první zajistit nějakou stáj, nemám to zatím kde parkovat.

Já jezdil nejvíc na  ČZ175/477 sport, panelku jsem měl jen krátce na pole a do lesa no a do 100 km jsem najezdil na klasické Jawe 350/640.

Stále mě to láká na kompromis mezi těmi stroji co znám a vychází mi to na ČZ 350/472.

Má nižší těžiště a lehčí stavbu než 634, popř 638 a podobný motor a celkově se mi líbí.

To zapalování nevím, já nejsem žádný mechanik, myslel jsem, že ty vape jsou spolehlivé a proto to tam montují...

Třeba něco takového:

https://motocykle.bazos.sk/inzerat/114878064/predam-cz350472.php

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, nemáte někdo nějaký tip, kde shánět přilby s hodně velkou slevou? Poslední kusy atd. Chtěl bych si výhledově (klidně až během příštího roku) koupit Nexx X.WED2, naše jsem jí na louis.de za fakt dobrou cenu, objednal, načež mi napsali že mojí velikost už prodali v obchodě a další nemají.

Nemáte třeba nějaký web, který by sledoval slevy na více obchodech, nebo byste mi aspoň poradili nějaké další evropské obchody které má smysl hlídat?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 42 minutami, Drooz3R napsal:

Ahoj, nemáte někdo nějaký tip, kde shánět přilby s hodně velkou slevou? Poslední kusy atd. Chtěl bych si výhledově (klidně až během příštího roku) koupit Nexx X.WED2, naše jsem jí na louis.de za fakt dobrou cenu, objednal, načež mi napsali že mojí velikost už prodali v obchodě a další nemají.

Nemáte třeba nějaký web, který by sledoval slevy na více obchodech, nebo byste mi aspoň poradili nějaké další evropské obchody které má smysl hlídat?

 

Možná https://www.bonmoto.cz/

ale ty nevedou Nexx, pardon.

Upraveno uživatelem Geodet
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...