Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

před 27 minutami, M3maniac napsal:

Ale emzetu už jsem si splnil 🙂 kámoš měl funglovku v garáži , ale když donesl vízo tak šla z baráku rozhodl jeho otec😂.A já musel do týdne sehnat 17.000 Kčs. Musel jsem prodat ( vše co jsem měl ) dvojče Panasonic, favoritku a přidat dvě první výplaty 😂. Ale myslel jsem si, že mi patří svět.

EF84C710-B35E-4413-9702-FA9E307695AC.jpeg

Tvl. super motorkářský ohoz.... a ty bílé ponožky, nádhera 90"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to komplet simson a narval som tonho motor jawu cross 90. Ako som uz pisal onehda, nestacil som kupovat zadne rozety, tak im ten motor daval zabrat.Ta fejkova kotucova brzda v predu je kotuc z filmoveho pasu, kedze sestra robila v strizni v televizii. No a fotky su hodne stare, klasicke a len som ich cvakol do mobilu a motorku priblizil a vystrihol. Takze preto ziadna slava.

Upraveno uživatelem Gombo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 10. 2020 v 10:13, guzmic napsal:

Jo jo, já aj brácha jsme měli jako kluci, vlasy na ježka a vzadu dlouhé vlasy až na krk.... něco takového. 😄

ucesy-80-90-leta-15.jpg?ssl=1

Tomu se říká čolek nebo debil a existuje i disciplína Mullet Hunting, např. https://www.flowee.cz/civilizace/4883-mullet-hunting-nevinna-zabava-nebo-kybersikana. To sem nevěděl. Nejvíc je prej chytit tzv. stříbrňáka.

FB_IMG_1543142680663.jpg

Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale emzetu už jsem si splnil  kámoš měl funglovku v garáži , ale když donesl vízo tak šla z baráku rozhodl jeho otec.A já musel do týdne sehnat 17.000 Kčs. Musel jsem prodat ( vše co jsem měl ) dvojče Panasonic, favoritku a přidat dvě první výplaty . Ale myslel jsem si, že mi patří svět.
EF84C710-B35E-4413-9702-FA9E307695AC.thumb.jpeg.6a922769bc20ec790a6e836010751e29.jpeg
To máš 250-tku? Ale ten předek je taky nějaký potuněný. Blatník a kaplička asi nejsou originál. Nebo jo?
Hadry jsou naprosto v souladu s tehdejší módou. Taky jsem to chvilku nosil, než jsem začal poslouchat Orlík.

Odesláno z mého F2 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...